Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt egyik napról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt egyik napról a másikra, rájött, hogy nem akar semmit vagy mi?

Figyelt kérdés

Ismerkedünk egy lánnyal, facebookon bejelöltem, ráírtam, tök jól elbeszélgettünk kétszer is, második alkalommal elhívtam találkozni, igent mondott, utána is tök jól elbeszélgettünk, azonban a következő alkalommal 5-6 perc múlva írt vissza, kicsit furcsa volt, elköszöntem inkább és azóta nem keresett és én sem őt.


Rá kéne írnom? Mert kevesebbet is van fent 1-2 napja.

18


2012. júl. 17. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
én az örök optimista, azt mondom, hogy lehet hogy csak közbejött neki valami családi vagy egyén probléma, ha még egyszer ráírsz azzal nincs semmi vesztenivalód L/19
2012. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet megismerkedett valami uj hapial.:d jobblenne ha rairnal es megkerdezned mi a problema.:)
2012. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igen írj rá!!! ...


most azt várod h ő fusson utánad (na jó én is ezt szoktam de utánam futnak is:) )


lehet hogy ő is így van, azt várja hogy te írj rá.

ha akkor se lesz olyan beszélgetős kedvében, akkor utána hagyd, erőltetni se kell, ha mégis akar majd vmit, akkor ezek után majd keres.


Mindenesetre most még te írj rá egyszer.

2012. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ráírtam, igazából tényleg van valami baja, lehet csak túl rámenősnek gondol. Igazából nem tudom. :D


Mindegy, köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 17. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!