Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy utcán idősebb csajok néznek meg, korosztályomból meg nem nagyon?

Figyelt kérdés

Korosztályom között alig van akinek tetszem,(úgy hogy tudom,hogy tetszem neki..talán vannak többen..)de minden jó csajnak a páwa félék tetszenek.(Nem nyavajgok)

Utcán meg azt vettem észre,hogy ilyen 18-25 éves csajok néznek folyton,aminek örülök is,de ha tudnák hogy 15 vagyok..akkor gondolom lelépnének.

Talán azért néznek mert jól öltözködöm,de jól+ 183-5 cm vagyok,vagy idősebbnek nézek ki?


2013. nov. 4. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nézik, hogy milyen csúnya vagy már ilyen fiatalon.
2013. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Osztom az első véleményét.
2013. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hehe:D
2013. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok csúnya,sokan jóképűnek tartanak.

Az a te bajod,hogy gyökér vagy.

2013. nov. 4. 15:21
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy irigy is,mivel gondolom téged senki sem néz meg . :)
2013. nov. 4. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer engem is mindenki megbámult az utcán. Csak otthon vettem észre, hogy beleültem a szarba.
2013. nov. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!