Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már olyan helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan helyzetben hogy. (? )

Figyelt kérdés

Voltatok olyan helyzetben hogy egyszerre 2 vagy több lányt kedveltetek és nem tudtátok hogy döntsetek mert ugyan akkora érzést tápláltatok azok iránt a lányok iránt?

Hogy sikerült meghozni a döntést? :D

Talán a gyakorikerdesek.hu segített a döntést meghozni? :D


2013. nov. 4. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

ha ilyen történne velem

Behunynám a szemem és elképzelném hogy hosszútávon melyik lányt tudnám magam mellett elképzelni.

Az apró részletekre kitérve. lehet h nem egy nap alatt hoznám meg a döntést, de mindig lehet választani.

Azt is figyelembe venném, hogy melyik vonzódik jobban hozzám ergo melyik keresi a társaságom és élvezi is azt!

22/F

2013. nov. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Voltam.

1 Idővel beláttam, hogy igazán egyiküktől sem akarok semmit, maximum testi vonzalom volt.

2 Az egyikükkel többet kezdtem foglalkozni a többit pedig hanyagoltam.

Dönteni nem neked kell, vagyis nem tudatosan. Jön magától az érzés/döntés.

2013. nov. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!