Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Megismersz egy srácot/lányt,és barátok lesztek,aztán az egyik többet szeretne,megkedveli a másikat,a másik azonban nem áll készen a kapcsolatra és időt kér,vagy szimplán csak barátként tekint rád.


Aztán barátként folytatjátok tovább.


Elvagytok,elhülyültök,és azt veszed észre olyan jól megvagytok,mint még sosem. Az a fél,aki megkedvelte a másikat,lassan "beletörődök" a barátság helyzetébe,elfogadja,hogy nem lehet több.


A másik fél,aki nem szerette volna a kapcsolatot,ekkor kap észbe,és beleszeret,a másik félbe,aki még legbelül szereti őt.


Érthetőbben,és rövidebben:

Szóval,voltatok már ilyen helyzetben,amikor megbeszéltétek,hogy marad a barátság,és később a másik beléd szeretett,te sem felejtetted el őt legbelül,és összejöttetek?


Aki volt már ilyen helyzetben,kérem írja le válaszban,

előre is köszönöm :)


2013. máj. 12. 21:02
 1/9 A kérdező kommentje:

Nem kell a barátok köztöt és egyéb "értelmes" sorozatot reklámozni,a kérdésem alatt,ha nincs normális válaszod maradj inkább csendben,máris hasznosabb dolgot teszel,mint a nem hasznosra értékelt válaszod :)


A kérdésem komoly,és komoly válaszokat is várok.

2013. máj. 12. 21:08
 2/9 A kérdező kommentje:
A második válasz is nem hasznos,várom a hasznos válaszokat :)
2013. máj. 12. 21:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pont egy hasonlóban voltam Volt egy nagyon régi barátom, és egy fiúm. Ő volt az első. Majd szakítottam vele és a barátom is szakított a lánnyal akivel járt majd szerelmet vallott nekem. Elmondta, hogy már régóta szerelmes belém én nem gondoltam sosem szerelemmel rá. Itt megkérdeztem, hogy mitévő legyek. A kittivel, nagyon sok i -vel sok mindenről, beszélgettünk priviben és sok okos dolgot mondott, amire nem is gondoltam. Ma ez a fiú a társam, és mindketten nagyon szeretjük egymást. Hálás is vagyok érte a nagyon sok ível rendelkező Kittinek.

Köszönöm neki!

Próbálkozni kell, mert ha nem, hát kimaradhat a nagy lehetőség az életedből.

2013. máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mentek a válaszok a moderátornak így este :)
2013. máj. 12. 21:10
 5/9 A kérdező kommentje:
6. neked ment a zöld kéz,köszönöm szépen :)
2013. máj. 12. 21:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet nálam. Én vagyok a "beletörődő" fél. Viszont annak semmi jele, hogy a másik fél meggondolta volna magát, akár csak ingadozna is. Ellenkezőleg, újra és újra azt látom, hogy még akkor se kellenék neki, ha az utolsó emberek lennénk a földön. Éppen ezért a helyzet kellemetlen, és folyamatosan romlik.
2013. máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Hát igen sokszor előfordul a dolog. Szipp. Szipp.


Ez van ez a trollok sorsa.

2013. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Pont most vagyok ijen helyzetben . Van egy fiu aki szerelmet vallot nekem de én csak barátnak golndolom és ezt meg is mondtam neki. Viszont ő még probálkozott meg randira is elhivott de nemet mondtam és nagyábol tőnkre is ment a barátságunk de aztán volt egy kirandula es tok jol ereztuk magunkat egyuk akkor ugy gondoltam vegre meg int baratokde ezt ,egbontota egy level ami miatt ujra tonkre ment a baratsagunk szoval most igy allunk
2013. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8. köszönöm :)
2013. máj. 12. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!