Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyom vonzódok valakihez....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyom vonzódok valakihez. Hogy kerülhetnék közel hozzá?

Figyelt kérdés
Nagyon erős vonzalom, már lehet szerelem, de fogalmam sincs hogy próbáljak közeledni, kezdeményezni. Valami ötlet?

2013. nov. 4. 17:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sokat segítene a válaszadásban,ha kiírnád,hogy fiú,vagy lány vagy.Tudom,hogy manapság már sok mindenkinek egyre megy,de azért mégis.
2013. nov. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
porszívózz fel, takarítsd ki a szobád.
2013. nov. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sorozatosan rakd egymás elég a bokacsontjaidat.
2013. nov. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azt se tudjuk férfi vagy nő vagy, meg hány éves! Hogy lehet ne így válaszolni?
2013. nov. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Személyesn ismer téged az illető?
2013. nov. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, de nekem meg nagyon jó lenne ha értelmes válaszokat kapnék, nem viccből írtam ki.
2013. nov. 4. 17:42
 7/15 anonim ***** válasza:

Hülye kérdésre,csak hülye választ lehet adni.Ki se írod,hogy férfi,vagy nő vagy.

De igazad van.Egyenjogúság van.Hívd el valahova,vagy kezdj el vele beszélgetni!De akár a haját is meghúzhatod(feltéve,ha nem kopasz).

2013. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Attól is függ honnan ismered, hol szoktatok találkozni, suliban, munkahelyen, stb. sok minden játszik közre. Ha gondolod priviben szívesen segítek és beszélgethetünk a dologról.
2013. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Lehet kapnál is értelmes válaszokat ha végre felvázolnád mi a szitu!

Mióta ismered, hol ismerted meg, hány évesek vagytok stb...

Mert ennyi infó alapján semmit nem lehet válaszolni!

2013. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kedveskedjél neki.
2013. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!