Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jöjjek össze vele, csak mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöjjek össze vele, csak mert hiányzik hogy odabújjak valakihez? Nem lennék túl önző?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki mostanában írogat, és olyan aranyos, tiszta érzelmes meg romantikus, pont mint amilyet minden lány akar. De mégse tetszik nekem. Nem tudok ellene mit csinálni. Barátnak még oké, de több nem. Ő mégis többet akar.

És én mostanában nagyonnagyon szeretnék odabújni valakihez meg puszilgatni, simogatni stb. hogy már néha sírhatnékom van annyira magányosnak érzem magam. nem szexelni vagy valami hasonló, csak hogy érezzem hogy valaki szeret és törődik velem.

Jöjjek össze vele csak ezért? Nem akarom szegényt kihasználni, de ha meg elutasítom azzal is fájdalmat okozok neki, így meg talán még örülne is. De beleszeretni nem tudnék sajnos, hiába, nem tudok mit csinálni. Bárcsak tudnék többet érezni, de egyszerűen barátnál többként nem tekintek rá :(

Legyek önző, vagy inkább hagyjam?

17/L


2013. okt. 25. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább légy nő és bírd ki! Önző dolog lenne.
2013. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ismered személyesen is?
2013. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyszer kétszer láttam már élőben de csak messziről.
2013. okt. 25. 19:00
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg, akár még bele is szerethetsz
2013. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hagyjad

az nagyobb fájdalom ha majd rájön hogy játszol vele és az érzelmeivel!

mond meg neki azt amit fentebb leírtál az korrekt egy emberrel szemben

2013. okt. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hány éves?
2013. okt. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom, hogy hagyd, tényleg önzőség és szórakozás....
2013. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne:) Viszont ezt a kérdést nyomd az orra alá. Beszédesebb minden szónál:)
2013. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyszer-kétszer már láttad élőben, de messziről... ez most komoly?


Ennyiből hogy tudod megállapítani, hogy képes vagy-e beleszeretni, vagy sem? Én nem járnék vele a helyedben, de elmennék vele többször randizni... Legalább.

2013. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Talán még örülne is, de aztán ennek hamar vége lenne, és még a barátságot is elrontanátok. Meg nagyobb fájdalmat okoznál neki.
2013. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!