Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barna folyásom van. Ha jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barna folyásom van. Ha jól tudom már alapból nem jelent jót, de lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés

17éves vagyok.. 2hónapja veszítem el a szüzességem .. nem állt még be a menstruációm,de most ahogy megtörtént ,hogy lefeküdtem a barátommal,1 hónap kimaradt ..vettem egy terhességi tesztet(kb 3hete..),és azt mutatta ,hogy nem vagyok terhes!

pár napja előjött a barna folyásom és néha szúrásokat érzek lent a hasamba...hol jobb oldalt,hol bal oldalt,ami maximum 10 perc múlva abba is hagyja..

ez azt is jelentheti,hogy a menstruációm fog megjönni vagy netalán tán a terhességre utal??

Kérlek értelmes válaszokat írjatok!Előre is köszönöm!



2013. nov. 4. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nogyogyasszal jobban jarnal.
2013. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a teszt nem mutatta,akk valoszinuleg nincs gond. Nekem mikor elvesztettem,kimaradt a menzeszem es kb ez volt mint veled,most. Viszont ha nemsokara nem jon meg,akk irany a nogyogyasz.
2013. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább menzesz közeledtére utal, ennyi idősen előfordul, nyugi. De azért menj el orvoshoz, ha megnyugtat.
2013. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
3 hete? vegyel meg 2 mas felet.. vedekeztetek? en mikor eloszor egyutt voltam elso fiuval akkor nekem is kimaradt, tablettat szedtem vedekeztunk, en is ketsegbe estem de olvastam, hogy elofordulhat. de biztonsag kedveert menj egy nogyogyaszhoz :)
2013. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Ma háála megjött!!:)
2013. nov. 5. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!