Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom túltenni magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom túltenni magam ezen a szörnyű érzésen?

Figyelt kérdés

A neve szerelem. Teljesen tönkreteszi az életem.


Annyi csalódás, visszautasítás, elbizonytalanodás, leblokkolás volt már az életemben, egy életre el akarom felejteni a szerelmet.


Alkalmatlan vagyok rá. Se jó külsőm, se baromi sok pénzem, se eszméletlen dumám nincs.


Nem akarok szeretni, hiszen nem viszonozza senki. És ez jobban fáj, mintha kölcsönösen utálnánk egymást.



2013. nov. 4. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
elhatározás kérdése. én már 7 éve nem voltam szerelmes. nőbe. videókártyába igen.
2013. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dettó... próbálom lekötni magam mással ami eltereli a gondolatom róla. Egyszer voltam eddig igazán szerelmes, tíz évvel ezelőtt. Azóta nem mertem... majdnem sikerült néha, de csak csalódások voltak.
2013. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Keress valakit, aki nem a külsődbe vagy a pénzedbe szeret bele, hanem a lelkedbe, a személyiségedbe. Akik ezek miatt járnának veled, ha elszegényednél, vagy meghíznál, azonnal elpárolognának.

Nincs szebb dolog annál, ha szeretnek! Próbálkozz tovább! :-)

2013. nov. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mivel engem nem szeret senki, sosem tudom meg. És mivel én sem szeretem, ezért még el is taszítom akaratlanul is :(
2013. nov. 4. 19:05
 5/6 anonim ***** válasza:
De! Biztos vannak szerethető tulajdonságaid, ne úgy állj hozzá a dologhoz, hogy soha senkinél nincs esélyed, mert ez nem igaz! Nagyon kevesen találják meg hamar a nagy Őt! Ha így gondolkozol, te vagy a legnagyobb pesszimista ökör, akit valaha láttam! Így nem is kellesz majd senkinek! Mondd el a tükörbe naponta háromszor, hogy mit szeretsz magadban! Hangosan! Legyen egy kicsi önbizalmad! Rajta! ;-)
2013. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kössz, de ez az, hogy valójában nagyon utálom magam.

Nincs igazi jó tulajdonságom, mert ami van, azt mások aljasul kihasználják.

2013. nov. 5. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!