Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy szemétség így kihasználni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szemétség így kihasználni a lányokat nőket?

Figyelt kérdés

21 vagyok.2 éve vagyok fent egy társkeresőn.Pár lány rám írt.Ha külsőre tetszett akkor belevágtam a kalandba.Randizgattuk de személyiségre úgy nem igazán jöttek be.De nem zavart.Belevágtam mondtam a szépeket,udvaroltam végül kapcsolat lett belőle,majd szex stb..

4 nővel volt már ez.De nem tartott sokáig.Az első 2,5 hónapig a második 3 hónapig,a harmadik 2 hónapig a negyedik 4 hónapig tartott.Addig bírtam velük.Utána szakítottam.Szinte egyik lányról a másikra váltottam.

Akkor nem zavart.De most kicsit bűntudatom van.


2013. nov. 4. 18:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
az.
2013. nov. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
35%
Egyszer vagy fiatal;)
2013. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
11%

Ha adták magukat akkor miért ne!?

De ezt neked kell lerendezni magadban! Még elég fiatal vagy így belefér!

2013. nov. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 zotanbro ***** válasza:
hat ha ilyen butak hogy negeszik a szoveged akk igy jartak :D
2013. nov. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
a mai nőket nem szemétség!
2013. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Az nagyobb szemétség, hogy saját magadat csapod be ezekkel a húzásaiddal és egyre távolabb kerülsz egy bensőséges párkapcsolat kialakulásához. Nem irigylem tőled ezt! :)
2013. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Hát jó neked,néha nekem is meghagyhatnál legalább egyet. :) :D
2013. nov. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem csapom be mert élveztem.Csak valahol azt érzem nem ezt érdemelték.
2013. nov. 4. 19:01
 9/25 anonim ***** válasza:
Aki beveszi a hülye szöveged, az megerdemli. Mondom ezt nökent.
2013. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Végül is nem hülye a szöveg mert azt mondom nekik amit hallani akarnak.Csak érzelmek nélkül.
2013. nov. 4. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!