Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy szemétség így kihasználni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szemétség így kihasználni a lányokat nőket?

Figyelt kérdés

21 vagyok.2 éve vagyok fent egy társkeresőn.Pár lány rám írt.Ha külsőre tetszett akkor belevágtam a kalandba.Randizgattuk de személyiségre úgy nem igazán jöttek be.De nem zavart.Belevágtam mondtam a szépeket,udvaroltam végül kapcsolat lett belőle,majd szex stb..

4 nővel volt már ez.De nem tartott sokáig.Az első 2,5 hónapig a második 3 hónapig,a harmadik 2 hónapig a negyedik 4 hónapig tartott.Addig bírtam velük.Utána szakítottam.Szinte egyik lányról a másikra váltottam.

Akkor nem zavart.De most kicsit bűntudatom van.


2013. nov. 4. 18:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Igen, szemétség tőled, h hülyíted a nőket, viszont mindenhez két ember kell... Aki hagyta magát úgy járt..

20/N

2013. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Igen, de megérdemlik. Ők is ezt csinálják, ha nem nézel ki elég jól.
2013. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Geronimo Stilton válasza:
De gondolom azért hagyták magukat mert érzelmeket tápláltak irántad,és ha te meg csak hazugságból mondtad neki hogy szereted és élteted egy szép kapcsolat reményével.Akkor egy patkány vagy szerintem!
2013. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége ezt csinálja társkeresőn és azon kívül is...
2013. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

"Ők is ezt csinálják, ha nem nézel ki elég jól."


Tévedés. Én elküldöm, amelyik nem tetszik nekem, nem használom ki őket.

2013. nov. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

16.

Tetszenek.De személyiségre nincs meg az valami amiért beléjük szeretnék.Vagyis az egyiknél alakult valami.De gyorsan elmenekültem

2013. nov. 4. 20:13
 18/25 anonim ***** válasza:
Miért menekültél el?
2013. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nehéz megfogalmazni.Lényegében gyávaság.Félek szeretni.
2013. nov. 4. 20:18
 20/25 anonim ***** válasza:
Az már egy lépés a változás felé, hogy bevallod. :) Ne félj tőle, mert a világ legjobb dolga, főleg ha viszonozva van!
2013. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!