Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzések kavarognak benned?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzések kavarognak benned?

Figyelt kérdés
Össze vagy zavarodva, szerelmes vagy, szomorú... stb.
2013. nov. 4. 22:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
szomorú a szerelem miatt
2013. nov. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
váááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá! ilyesmi
2013. nov. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
gyűlölet
2013. nov. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerelmes, dühös, kétségbeesett, sírós,félős, szomorú, vidám, mókás, vicces, esetlen A szívárvány minden árnyalatában:)
2013. nov. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy lemennék, felszednék egy csajt, hazavinnén, jól megdugnám, hogy orgazmustól sikítson. Majd lemenni felszedni mégegyet, és azt is a csócsra juttatni.


Csak a lányoknak teszek jót. :)

2013. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

azon gondolkodok,hogy meg kéne enni a maradék bablevest, de ahhoz kéne valami köret. Most vagy lemegyek a boltba friss zsömléért vagy megeszem simán, mert olyan sűrű, hogy megáll benne a kanál.

ÁÁ f.@szom az egészbe, inkább megeszem a paprikás csirkét nokedlival!

2013. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mostanság nagyon letargikus vagyok. Úgy érzem több potenciál van bennem, mint amit leadok, kiadok magamból. Eleve egy tüzes, szenvedélyes személyiség vagyok, egy olyan környezetben, ahol most nem tudom ezt megélni. Diszharmónia van bennem és kétségek magammal szemben is és a szerencsémmel szemben is. Nem valami jó ez.
2013. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerelem, vágy, szégyen, keserűség, félelem.
2013. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Talán ami mostanában legjobban leírna engem, az az apátia.
2013. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én most leginkább egy kicsit álmos vagyok, de ezen kívül nagyon boldog :)
2013. nov. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!