Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasi vagyok, hogy nézzek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi vagyok, hogy nézzek ki jobban? Nézhetek egyáltalán ki jobban?

Figyelt kérdés
Mindig mondjátok, hogy "elutasitott, mert nem nézel ki jól..." hogy nézzek ki jól? Eddzek? Akkor talán igent mondhatnak?
2013. nov. 4. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyisd ki az ablakot és akkor jobban ki tudsz nézni..:D

Elsősorban a magabiztosság fontos a lányoknak.. Csak a ribik foglalkoznak inkább a külsővel.. Ha azok kellenek akkor legyél páwa vagy el is kezdhetsz edzeni..

2013. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
eddz, menj el fodraszhoz, biztos tud valami jo hajat csinalni neked, es vagasd le a szakallad, mert nem illik az oltonyhoz. es ha nem hordasz oltonyt: hordjal.:) imadom azokat az embereket, akik oltonyt hordanak.
2013. nov. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hány éves pasi?? mert ha 10-en éves akkor ne kezdjen öltönybe járni... elég furán néznének rá a lányok :) fodrászt én is javasolnám... szakáll ügyben... van akinek tök jól áll, van akinek nem... borosta kifejezetten tetszik 1-1 pasin... de a legfontosabb tényleg az önbizalom... egy normális nőnek nem az a lényeg hogy nézel ki... (persze legyél ápolt!) de ha egy kedves vidám őszinte emberke vagy, meg fogod találni azt a lányt aki nem fog a külsőddel foglalkozni...
2013. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
27
2013. nov. 4. 23:51
 5/6 A kérdező kommentje:
nem nézek ki rosszul, nem vagyok dagi, van hajam, és van néhány év karate/edzőterem mögöttem, nem erről van szó... csak elküldött egy lány, szerintem azért, mert nem nézek ki jól, és hogyan lehetne jobban kinézni, egyáltalán mit értünk ezalatt? Izmosabb?
2013. nov. 4. 23:52
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
A lánynak kell jól kinézzen a pasi ha egy fokkal szebb mint az ördög az már jó.
2013. nov. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!