Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen tulajdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen tulajdonságok ezek? Mi a véleményetek egy ilyen srácról?

Figyelt kérdés

Szeretem a dolgokat szépen, hasonlatokkal, és az élményt leíró szavakkal tarkítva, ugyanakkor mégis tömören fogalmazva leírni.


Szeretek főzni, mert az illatok és színek világában szabadon mozoghatok. Felszabadító érzés olvasni, hiszen az új ismeretek birtokában hálóként szövődik össze minden. Éppen ezért írok magam is sokszor.


Sokszor szükségem van az egyedüllétre, mert a kongó csendben ér el sokszor a produktivitás. Viszont a magány mégis nyomasztó, ezért sokszor ha egyedül vagyok, beszédbe elegyedek teljesen ismeretlen emberekkel. Sokszor zavarba jönnek, ami talán nem meglepő. Az érdekes inkább az, hogy én jól érzem magam ilyenkor, valósággal felvidít, és ha sikerül mosolyt csalnom néhány arcra, akkor átjár egy melengető érzés, már ha nem szégyen ilyet 20 éves srácként kimondani.


Sajnos főleg inkább lányokkal ismerkedem könnyen, fiú haverom csak egy pár van. Bizonyos értelemben zárkózott embernek ismernek, mert valóban szeretek elvonulni, ha egy problémán kell dolgozni, és vannak olyan állapotok, amikor hozzám sem lehet szólni, hiszen csak úgy repülnek a gondolatok. Jószívű, kedves, másokon segítő embernek ismerem magam, de ilyenkor sokszor elkap a neveletlenség és a túlzott őszinteség.


2013. nov. 4. 22:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
kissé nárcisztikus
2013. nov. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Aki kíváncsi még valamire, nyugodtan kérdezzen. :)
2013. nov. 4. 22:59
 3/28 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint az egyen időjárás jelentés.
2013. nov. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Első, ezt mire alapozod?
2013. nov. 4. 23:00
 5/28 anonim ***** válasza:

Ebben semmi nárcisztikusság nincs. Teljesen normális módon tisztában vagy saját magaddal, az önismeretben fejlett vagy. Nehogy már nárcisztikus legyen valaki, aki ismeri magát egyes :)

Kicsit változtass a neveletlenségeden, illetve ne kíméletlenül őszinte legyél, hanem csak simán őszinte.

Mintha engem írtál volna le, nekem is ezeken kell javítanom.

2013. nov. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
mire, arra amit leírtál.
2013. nov. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

"Ez olyan mint az egyen időjárás jelentés."


Valóban hiányzik most belőlem a stílusérzék. Nagyon nagy szükségem lenne némi inspirációra az élethez, ezért is tettem fel a kérdést. Ötletem az van bőven - ez talán a leírásból is kiderült - viszont az inspirációhoz szükséges egy bizonyos fokú motiváltság is, vagyis, egy olyan fokú magabiztosság, ami jelenleg belőlem kihalt - de az okát nem tudom.

2013. nov. 4. 23:02
 8/28 anonim ***** válasza:

[link]


Töltsd ki, és mondd meg, hogy mi vagy. :)

2013. nov. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

" [link]


Töltsd ki, és mondd meg, hogy mi vagy. :)"


Sokat töltögettem ilyen teszteket, illetve gondolkoztam a leírásokon. Az ENTP leírások egy része elképesztő módon jellemző rám, ugyanakkor INTP jellemvonások is, tehát nem igazán egyértelmű a dolog. :)

2013. nov. 4. 23:07
 10/28 anonim ***** válasza:

Hat oszinten szolva, nekem nem jon be a stilusod . En ,de csak magam neveben beszelek,nem feltetlen tudnek kijonni egy ilyen sraccal,mint te . Lehet,h kicsit tulzok,de szokatlan a te stilusod a koznapi ember szemeben ,es erre nem mindenki vevo, de biztosan vannak olyan szemelyek ,akik hasonloak ,mint te,es jol ki tudtok jonni.


Epp ezert ,ha el kellene kepzeljelek,nem az a tipikus ' hodito' lehetsz,de nem is egy faragatlan bunko. Ez jo is,mert egyik sem epp pozitiv. Viszont valahogy nem lattam ferfiassagra utalo jelet az irasodban...

2013. nov. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!