Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom elhidegült tőlem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elhidegült tőlem, tehetek valamit?

Figyelt kérdés

4 hónapja szültem, a 6. héttől próbálkozunk a szexszel. A párom az elején még gyengéd és figyelmesebb volt, aztán meg valahogy "gépiessé" vált. Már nem érdekli, hogy nekem mi a jó, ha én ezt akarom, akkor ő meg azt, és csak vita és duzzogás lesz a vége. Ha szexelünk csak lezavarja a dolgot, egy 10-15 perces menet, és annyi.

Már nyalni sem nyal, és a kezével sem izgat, nehogy hozzáérjen, vagy meglássa a hegemet, de az szinte semmi, csak egy rövid, vékony rózsaszín csík, több jóval csúnyább van az ő testén több helyen.

Már ott tartunk, hogy nem is kezdeményezzük a szexet, és egyre kevesebbet látom, mert többet dolgozik, meg még mindenféle kifogást is talál mellé. Az orált sem hagyta nekem, ez már mindennek a teteje! Meg a legalja.


2013. nov. 5. 08:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Hát, akkor dönts. :)
2013. nov. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Mármint nem engedte, hogy leszopjam. Belekezdtem, erre megkérdezte, hogy mit csinálok, de nem érdeklődő hangnemben ám..
2013. nov. 5. 08:39
 3/26 anonim ***** válasza:
Vége
2013. nov. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

ezèrt nem szabad a mai vilagba gyereket csinálni

ha nem lenne a gyerek akkor azt mondanám hog hagyd el,de így keress egy szeretőt vagy ha nem vagytok házasok akkor megint csak hagyd el

2013. nov. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Szerintem légy vele türelmes. 4 hónap még nem nagy idő. Nem apás szülés volt véletlenül?
2013. nov. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
De igen, az volt.
2013. nov. 5. 08:47
 7/26 A kérdező kommentje:
De a "kedvencem" amikor azt mondja, hogy én nem akarok szeretkezni vele. Persze, hogy nem akarok, ha tesz arra, hogy mit élvezek.
2013. nov. 5. 08:50
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Várj. Ha apás szülés volt, akkor előfordulhat, hogy olyan lelki megrázkódtatást jelentett neki, amire egyáltalán nem is számított. A férfiak ezt másképp élik meg.


Én a helyedben hagynám most egy kicsit, addig, amíg túl nem lesz ezen. Igaz, én is nő vagyok, de szerintem nem várhatod el tőle, hogy minden úgy legyen, mint azelőtt ...

2013. nov. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én nem mondom azt, amit a többiek. Mert pont az a gond manapság, hogy minden apró gond miatt szétmennek az emberek. Hiba.


Biztos van valami, ami zavarja a párodat. Ültessed le szépen és kérdezd ki. Mondd meg neki őszintén, de normális, megértő hangnemben, hogy nagyon zavar téged a helyzet, hogy ez komoly dolog és nem akarod az ágy alá söpörni és beszéljétek meg. Legyél nyitott és mondd neki, hogy megoldani akarod a helyzetet.


Elég ostoba dolog, hogy mindenki nyomja a "vége, keress szeretőt" stb dumát. Nem erről szól egy kapcsolat, főleg, hogy gyermek is van. A problémák azért vannak, hogy megoldjuk őket és nem azért, hogy az ágy alá söpörjük.

Ennél jobb megoldást nem találsz, mert egy párnak, főleg ha gyermek is van, meg kell tudnia beszélni ŐSZINTÉN, szégyenmentesen a problémáit.


Ennélfogva mondd meg neki, hogy bármi nyomja a lelkét, őszintén mondja el, mert másként nem tudtok segíteni a dolgon.

2013. nov. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Csakhogy nem beszél velem, vagy kerüli a témát, terel..

Minden rendben van, szeret. Vagy azzal jön, hogy én nem akarom a szexet.

2013. nov. 5. 09:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!