Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa lehet? Mit tehetek h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa lehet? Mit tehetek h elfogadják? Megfogják érteni? Tényleg gáz?

Figyelt kérdés
Én 21 vagyok a pasim 48,idősebb mint az apám és a szüleim nem örültek neki.De nagyon szeretem és ő is viszont.
2013. júl. 12. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én furcsának találom, de ha ti így vagytok boldogok nem kell mással törődni.
2013. júl. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mivel idősebb mint az apád, nagyon furcsa

az egyetlen amit tehetsz, hogy elmondod nekik mennyire szeretitek egymást és hogy nagyon boldog vagy vele

így talán elfogadják, de lehet kell nekik egy kis idő

ha látják hogy nem használ ki meg ilyenek, majd elfogadják

de szerintem ez azért már gáz, hiszen az apád lehetne

2013. júl. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nézd,én mindig azt mondom hogy mindenki élje úgy az életét ahogy neki tetszik és ne foglalkozzon azzal hogy más mit gondol róla.

szerintem ha ezeket jól átgondoltad akkor nincs okod kételkedni:

biztos vagy benne hogy ez a férfi tényleg szeret és nem csak arra kellesz neki?

Akkor is őt választanád ha lenne egy hozzád korban közelebb álló szintúgy rendes/helyes pasi akinek tetszenél ill. téged zavar-e hogy ilyen "idős".

Ha később komolyra fordul a helyzet és idősebb leszel elő jön a gyerek téma...

tehát ha a válasz igen és tényleg szeretitek egymást,és nem kételkedsz a döntésedben akkor mások is meg fogják érteni,mert látják majd rajtad,hogy boldog vagy.

én mindenképpen szurkolok nektek:)

2013. júl. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha elég gazdag és egészségtelenül él, akkor hajrá! Meg fogják érteni.


Különben megtanulsz felnőtt embert pelenkázni és beszerzel egy kis gerincsérvet.

2013. júl. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tényleg szeret mert 1 évet várt rám és addig nem feküdtem le vele mert az első pasimban nagyon csalódtam.Már 15 éves koromban is inkább a 25 től fölfelé lévő férfiakat néztem meg mert a korombeliek eléggé éretlenek voltak.Megértjük egymást,de nem csak az én családom ellenzi.Vannak gyerekei(3),a legidősebb lánya 19 éves és nem örül.

Ja volt más is aki udvarolt ő 26 volt de inkább őt választottam.

2013. júl. 12. 23:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt vedd számításba, hogy a pasidnak valószínűleg csak a puncid kell, mert fiatal.


Mellesleg, ha én lennék a 19 éves lány már nem lennél apámmal, rövid úton elüldöztelek volna, apával meg megvitatnám, hogy miért egy kislányra ugrik. Jó, tök egyértelmű, miért... de akkor is gáz.


Viszont a ti életetek, azt csináltok, amit akartok.

2013. júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ritkán találkoznak a lányával nagy a távolság köztük mert a lánya az anyjával él még(Molden)míg a pasim Arendalban.(Norvégia)

megértem de akkor is rossz.nem hiszem h azért van velem mert fiatal vagyok.vették körbe őt gazdag fiatal pipik.

2013. júl. 12. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!