Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom elhidegült tőlem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elhidegült tőlem, tehetek valamit?

Figyelt kérdés

4 hónapja szültem, a 6. héttől próbálkozunk a szexszel. A párom az elején még gyengéd és figyelmesebb volt, aztán meg valahogy "gépiessé" vált. Már nem érdekli, hogy nekem mi a jó, ha én ezt akarom, akkor ő meg azt, és csak vita és duzzogás lesz a vége. Ha szexelünk csak lezavarja a dolgot, egy 10-15 perces menet, és annyi.

Már nyalni sem nyal, és a kezével sem izgat, nehogy hozzáérjen, vagy meglássa a hegemet, de az szinte semmi, csak egy rövid, vékony rózsaszín csík, több jóval csúnyább van az ő testén több helyen.

Már ott tartunk, hogy nem is kezdeményezzük a szexet, és egyre kevesebbet látom, mert többet dolgozik, meg még mindenféle kifogást is talál mellé. Az orált sem hagyta nekem, ez már mindennek a teteje! Meg a legalja.


2013. nov. 5. 08:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Értem, pont ezért mondtam, hogy ültesd le és ne engedd el, amíg ki nem nyögi, hogy mi van. Mondd el neki, hogy ez nagyon zavar téged. Ha egy csöpp megértés is van benne, nem menekül el.
2013. nov. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Ezt egyébként másként nem lehet megoldani. Próbálj neki érvelni, rendesen. Nincs univerzális megoldás, csak az, ha megbeszélitek. A "tehetek valamit?" kérdésre szerintem jobb válasz nincs. A gyerek az elsődleges most már, ezért fontos lenne, hogy együtt maradjatok, amihez viszont kritikus, hogy köztetek is minden rendben legyen. Ezt neki is megmondhatod. És ha azt állítja, minden rendben, mondd meg neki, hogy nem így van.
2013. nov. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
De folyton menekül és kitér, vagy rám fogja, ha már kitérni nem tud. Nem tudom kényszeríteni, hogy adjon válasz. Ha pedig azt mondanám, hogy ha ez így marad elhagyom, akkor hagyná. De én megígértem neki, hogy örökké :"(
2013. nov. 5. 09:33
 14/26 anonim ***** válasza:

Jobb megoldás pedig nincs. Férfi, racionálisan gondolkodik, jobb esetben, ennélfogva érveléssel kell meggyőzni. Jobbat nem tehetsz. Csak próbáld logikusan összerakni a mondókád, mielőtt előadod. És persze mindennek megvan a helye és ideje. Ne tévézés közbe, meg ne amikor fáradtan megjön, hanem egy alkalmas időpontban.

Ezen felül már csak rajtatok múlik.

2013. nov. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként is is azt gondolom, hogy ha apás szülés volt, az megviselhette nagyon. Lehet, hogy engem is megviselne. Mert felemelő lehet ugyan karomba venni az újszülött gyermekem, de ahogy látnám kínlódni a szeretett feleségem és a tudat, hogy ezt részben én okoztam neki, úgymond, lehet, hogy padlóra tenne egy időre. Lehet, hogy hasonlóképp érez. De nem tudhatom persze.
2013. nov. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Vagy: elcsábíthatod újra, mintha még a kapcsolat elején lennétek.


Ne haragudj, de a válaszaidból azt látom, hogy bár feltetted a kérdést, mégis elutasítod az itt érkező javaslatokat. Kicsit olyan, mintha birtokolni akarnád őt. Ne felejtkezz el arról, hogy senkit és semmit nem birtokolhatsz (akkor sem, ha a férjed az illető), csak életetek egy darabján együtt "utaztok". Szeresd őt, teremts harmóniát otthon, csábítsd el.

2013. nov. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Mindig fáradt, mert egész héten dolgozik, de mikor elutaztunk egy hétre sem változott semmi. És lehet, hogy slampos vagyok egész nap, de amikor jön, mindig kicsinosítom magam, de semmi reakció. Ha nem szedem ki a szemöldököm, észreveszi, de egyéb semmit, esetleg a pattanást a homlokomon.
2013. nov. 5. 10:04
 18/26 anonim ***** válasza:

az apás szülés sok házasságot tönkretett már. 200 éve is a bábák és női rokonok segítetek. férfinak nem való.


terapeuta. ez se jön be? szerető :(

2013. nov. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Ha nem lett volna ott én nem feküdtem volna le vele soha többet.
2013. nov. 5. 10:50
 20/26 A kérdező kommentje:
Ezt nem mondtam neki soha, egyszer sem. De úgy lett volna. Pedig számítottam rá, hogy úgy lesz, mert még egy sima ultrahangra sem jött velem.
2013. nov. 5. 10:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!