Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshettem így?

Figyelt kérdés
Nem volt teljes behatolás és fogamzásgátló tablettát szedtem, viszont egy tablettát késve vettem be. Előfordulhat, hogy mégis terhes lettem. Vannak tüneteim, amik arra utalhatnak, hogy mégis összejött a baba.: Állandó pisilési inger éjszakánként(4-5x is). Rosszul alszom. Émelyegni is szoktam. Melleim már 2 hete nagyon érzékenyek és mintha nőttek is volna... Viszont megjött a menstruációm, viszont mivel gyógyszert szedek, ez megvonásos vérzés. Meg olvastam azt is, hogy ettől függetlenül is lehet teherbe esni. Szerintetek?

2013. nov. 5. 12:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Egyébként azt hallottam, hogy a tüneteket, akár már a 2. héttől is lehet érezni...
2013. nov. 5. 13:13
 12/13 A kérdező kommentje:
Én 22, ő pedig 30.
2013. nov. 5. 13:25
 13/13 anonim válasza:
Én is éreztem már 4 hét körül,hogy terhes vagyok.Mellfeszülés,gyengeség,de az émelygést azt 6 hét előtt kezdtem érezni.Már hallottam olyat,hogy valaki gyógyszer mellett megesett,szóval te is lehetel terhes.Bár nekem menszesz előtt is olyanok a tüneteim mint terhességkor.
2013. nov. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!