Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Ha kapnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ha kapnátok szerelmes verset, annak milyennek kéne lennie, hogy ne legyen számotokra kínos vagy kellemetlen?

Figyelt kérdés

Manapság gyakorta hallom, olvasom, hogy már elavult az ilyen, mégis próbálkoznak a lovagok áhított szerelmük szívét elnyerni. No, hogy ne legyek ilyen teátrális, annyi a lényeg, hogy szerintem ez valóban elavult. Főleg azért, mert nem olyat olvashatnak a kedves hölgyek, mint az irodalomkönyvekben, valamint egy kis esetlenséget és félénkséget is tükröz az írójáról.


Ki mit gondol erről, kinek mi véleménye/vágya a személyre szóló szerelmes költeményeket illetően?


2013. nov. 5. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Sikerült egy kérdésbe beleírni az általad ismert összes idegen szót?
2013. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a frappáns versek és haikuk jönnek be.

Az nagyon nem, amely arról ömleng, hogy milyen szép vagyok és tökéletes. Az ilyen ideologizált versektől én menekülök.

2013. nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos dolog verset írni :)


Csak annyi számít, hogy őszinte legyen! (És elég jó, hogyha nincs tele helyesírási hibákkal) :D

2013. nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem lenne sehogyan sem kínos vagy kellemetlen ez, örülnék egy versnek attól akit kedvelek, ha nem egy mestermű akkor is.
2013. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be. Ahhoz vagy tényleg értéket kéne képviselnie (tehát nem kecskerímek, hanem egy élvezhető, átérezhető ALKOTÁS) vagy éppen humorosnak és frappánsnak lennie:)
2013. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a páromtól kapnám, akkor nagyon örülnék neki, minden érzelmes gesztust imádok attól, akit szeretek és akihez már lelkileg közel állok, de mi már évek óta együtt élünk. Ha a kapcsolatunk leges legelején ilyesmivel kezdett volna, akkor kicsit kínosan érintett volna, szerintem akkor még nem nagyon tudtam volna mit kezdeni vele. Mondjuk én érzelmileg később nyílom meg és az ilyen szempontból hozzám hasonló emberek vonzanak.
2013. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!