Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy lány akivel jóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány akivel jóba vagytok szerelmes belétek, ti viszont nem, hogy viselkedtek vele? Mit tesztek? 22L

Figyelt kérdés
A pasi akit szeretek meg akarja szakítani a kapcsolatot,mert nem akar "fájdalmat" okozni.Szerintetek is ez a helyes? Nem tudom megérteni,miért nem ad magának is esélyt:S
2013. nov. 5. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valakivel jó viszonyba vagyok akkor emiatt nem szakítom meg a kapcsolatot vele mert hülyeség. Nekem is volt olyan helyzetem nem is egy, hogy a lány mondta hogy ő tenne velem szívesen egy próbát, de én meg szerelem nélkül nem kezdek kapcsolatot. Ezt megértette azóta is jó barátok vagyunk ennyi. Maximum nem vagyok vele sülve-főve mert az nem javít a helyzeten de az se megoldás hogy akkor gyorsan ellöki az ember magától mint barátot. 23/F
2013. nov. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Emiatt nem rúgok fel egy barátságot.Viszont óvatosan kezelem a helyzeteket,hogy neki ne legyen kellemetlen és fájdalmas.

Igazából nincs "helyes" döntés,csak ésszerű.

Szerintem neki kellemetlen az,hogy szereted.

2013. nov. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valahol azér érthető amit csinál... ha azt szeretné, hogy tullegyél rajta, akkor idő kell neked, ami viszont nehezen jön össze, ha folyton együtt vagytok. Én is csináltam már ezt, de elég jóban voltam a lánnyal, rögtön bocsánatot kértem tőle, bár a mai napi haragszik miatta (4 honapja volt). Meg kell jegyeznem viszont, hogy nem lett túl rajtam, időközben én is beleszerettem, szóval remény az van neked is.

Konkrêtan válaszolva: csináltam már én is ilyet, de általában inkább nem veszek tudomást róla, igyekszem tudatositani a lányban, hogy nem lesz ugysem semmi.

2013. nov. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem örülnék annak ha egy csaj, miután tudatosította velem, hogy férfiként nem vesz számításba, továbbra is keresné a társaságomat mint lelki jó barátét. Ezt macska egér játéknak érezném.


Mondjuk, szerintem az a korrekt, ha egy srác nem sunyizva próbál közel kerülni egy csajhoz, hanem nyíltan udvarolva, akkor a csajt sem zavarja össze. Ha pedig egy baráti körbe tartozó csajról tudja, hogy nem akar vele kapcsolatot, akkor nem hülyíti.


Mindenesetre jelen helyzetben még az elutasítás mindig korrektebb, mint az ha csak szexkapcsolatra akarna rávenni. (Ha egy csaj magát az elején nagyon beveti, azzal csak azt éri el, hogy nem veszik komolyan.)

2013. nov. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!