Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik miért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik miért van az, hogy sokat vagytok egy csajjal de nem akartok tőle semmit?

Figyelt kérdés

Arra gondolok amikor 7 napból 5 vele vagytok egész nap, miért ha nem is akartok tőle semmit?

Elsősorban 20 fölöttiek válasza érdekelne.


2013. nov. 6. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Mióta baj, ha csak szeretem magam mellet tudni azt,akit szeretek? A puszta jelenléte is boldoggá tesz.
2013. nov. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De itt pont az a lényeg, hogy nem szereted legalábbis nem szerelemből és nem is akarsz tőle semmit. Na ilyenkor miért akartok vele lenni?
2013. nov. 6. 12:05
 3/8 anonim ***** válasza:
barátság, szeret veled lenni, veled találja meg a közös hangot, veled tud megbeszélni mindent és érzi jól magát! S később vagy feltörnek az ösztönök vagy nem!?
2013. nov. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A legjobb haverommal én is sokat vagyok együtt.

Am meg érdekel a srác vagy nem?Mert ahogy gondolom nem közömbös számodra.

2013. nov. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én szeretem és ezt tudja is
2013. nov. 6. 12:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Ak lehet fél az érzésektől.vagy azt várja,hogy beléd szeret.

Ki tudja mit gondol ő?!

2013. nov. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt lehet, hogy csak szeret veled lógni, és nem fogja fel, hogy számodra ez egy csalfa reménysugár. Ha meg fel is fogja, akkor önzőség.


Azt is el tudom képzelni, hogy jót tesz az egójának a jelenléted, mert melletted érzi magát valakinek.


Lehetséges az is, hogy nem tudja eldönteni, mit akar, ezért nem teszi meg a szükséges lépést, csak nyújtja a dolgot, mint a rétestésztát. Tart attól, hogy ha megpróbálja, akkor nem jön össze, így ez a köztes állapot kellemesnek tűnik.


Hirtelen ezek jutottak eszembe. Az utóbbit érzem a legvalószínűbbnek, azaz, hogy ő is akar tőled valamit, csak töketlenkedik.

2013. nov. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ha eddig nem szeretett belém akkor már ezután sem fog
2013. nov. 6. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!