Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki próbála (csinálta, neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki próbála (csinálta, neki csinálták) már a lingam masszázst, milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés

2013. nov. 6. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó dolog. :$
2013. nov. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Heló!


Korod és a szexuális beállítottságod elárulod?

Meg tudod fogalmazni, hogy mire vagy kíváncsi a lingam-masszázson belül? Esetleg tervezel kipróbálni egy ilyet?


IAAnVs

2013. nov. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
19 éves lány vagyok, a párom férfi, heteroszexuális.
2013. nov. 9. 11:35
 4/7 anonim ***** válasza:

...


Ezzel csak a felső kérdésemre kaptam választ eddig, az alsó még mindig rád vár. :)

2013. nov. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenre. És igen, tervezem kipróbálni. Vagyis csinálni szeretném a páromnak.
2013. nov. 9. 15:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Nos, szerintem mindenkinek megvan az az érzés, amikor egy tökidegen valaki (lehet az férfi is vagy nő is) hozzányúl a pajszeréhez. Az már nem az ő keze, az már teljesen másvalakié. Legtöbbször eleinte ugye apu vagy anyu teszi ezt gyerekkorban, amikor húzogatják finoman a fitymát onnantól, hogy feljött a makkról, olyan 3-4 éves kortól, illetve a doktor néni/bácsi. Akik ezt nem megszégyenülten, vagy lefogva erőszakos módon élték meg, hanem kellemesen, nekik sokkal könnyebb tolerálni ezt az érzést, hogy valaki más nyúl hozzá a férfiasságához, aki nem ő. Én ezzel így voltam. Erre volt pl. jó, hogy gyerekkorban is, majd serdüléskor orvososdit játszottunk, akkor viszont másik fiú/lány nyúlt hozzá, ha ő volt a "doki", vagy csak a szimpatikus kíváncsi fél. Az az érzés, hogy húzogatják a bőrt, hogy játszadoznak vele, elkalandoznak azontájt, arrafelé, nyúlkálnak oda, kifejezetten kellemes volt. Na ez is valami ilyesmi élmény, mivel határt itt is csak a fantázia szabhat. Azonban a pénisz és a férfi nemi tájék itt sokszor folyamatosan van ingerelve, stimulálva, eléggé változatosan. Simogatás, cirógatás, enyhébb dörzsölés, fitymás típus esetén a fityma mozgatása esetleg egy kis olajjal vagy síkosítóval kiegészítve úgy, hogy a férfinak kellemes élményben legyen része.

.

Mutatnék neked egy videót, sokat tanulhatsz belőle, hogyan is kezdd el!

[link]

Itt egy srác le van szíjazva egy masszázságyra, szemei bekötve, ezzel még fokozottabban ki van téve a többi érzékszerve a külső hatásoknak, ingereknek. Nem biztos, hogy hasonlóképpen kellene kezdened, nem is emiatt szúrtam ezt most be, azonban figyeld meg, hogy a masszőrpali milyen érzékeny mozdulatokkal cirógatja, érintgeti a fiatal srác péniszét, amely mintegy pajkosan már-már keresi a kezét, s próbál belesimulni. Amikor megfogja illetve lefogja a herezacskóját AZT SEM HIRTELEN mozdulatokkal teszi, hanem finoman, tudja, meddig kellemes ez!?

.

Első lépésben talán ez a videó adhat hasznos ötleteket neked arra, hogyan bánj a párod (aki hány éves?) külső nemi szerveivel!?

.

.

A masszázs nem azonos a szopással valamint az orális szexszel, nem is az a célja, hogy csak egyszerűen kiverd a párodnak, hanem hogy megtanulja kontrollálni az érzést, ami alatt te izgatod őt odalenn. A magömlés itt nem feltétel, hanem egy kellemes mellékhatás, amely véletlenül bekövetkezhet az egész szeánsz végén. Azonban figyelj arra, ha a párod péniszét vagy fitymáját műtötték, akár a makkja hiperérzékeny, ebben az esetben masszázsolaj használata abszolút kötelező, és gyakran után kell olajozni, ezen felül rendszeresen kérdezz vissza nála, ha nem tudod a gesztusaiból megállapítani azt, hogy őneki most ez mennyire jó, ő ezt mennyire élvezi!? Kommunikáljatok, ahogyan az egymásra odafigyelő párok szoktak petting/szeretkezés közben, a végén, ha esetleg elélvezett, takard be és hagyd egy picit pihenni, relaxálni, amíg magától fel nem kel!

.

Természetesen a testével illik kezdeni, és a testének masszírozása után kalandozunk rá a nemi tájékra.

.

.

Remélem tudtam segíteni. Érdemes utánakeresned régebbi ilyen témákba itt írott hozzászólásaimnak, azokban még többet leírok erről, illetve ha valamit nem tudsz, kérdezz bátran!

.

IAAnVs

2013. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A párom 29, nincs műtve

És köszi a segítséget. Ugyan nem tudom megnyitni a linket, de azért hasznos, amit írtál.

2013. nov. 9. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!