Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam ennyire megalázottnak és férfiatlannak?

Figyelt kérdés

Másfél évig jártunk az első barátnőmmel.De nem feküdtünk le.Várni akart.Én vártam is rá.Végül egy fiú bekavart a kapcsolatunkba az feszültséget szült és szétmentünk.Ennek három hete.

Most hétvégén pedig egy házibuliban lefeküdt egy sráccal.Ezt a barátnőjétől tudtam meg.Ez nálam kiverte a biztosítékot.Annyira megalázó.Engem ennyire se becsült se a barátjaként se férfiként.Bezzeg azzal a másik sráccal csak így :( Ez nagyon fáj.Mintha belülről szétvertek volna.mire volt jó ezt csinálni?Így a lelkembe gázol?

Pedig a kapcsolat alatt annyira mondta,hogy szeretné velem elveszíteni,szeretné ha mind egymásnak legyünk az első :(

20F-19l



2013. nov. 6. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Örülj inkább, hogy megszabadultál egy ekkora ri*ctól :D
2013. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1.

De én szerettem :(

2013. nov. 6. 16:43
 3/8 anonim ***** válasza:

És örülj neki, hogy így alakult.

Ha ennyire semmibe vett, te jártál jól.

Nem érdemelt meg téged, majd találsz valakit, aki fog. : )

2013. nov. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a rendes embereket semmibe veszik a csajok, legalább most már te is látod, kérdező! Nap mint nap rengeteg hasonló kérdés jelenik meg az oldalon, mely különböző, de ugyanolyan viselkedésű csajokról szól...
2013. nov. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2013. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak illúziókat vesztettél.
2013. nov. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hmmm nem igazán értem a kapcsolatot a kérdező kérdése és a linkelt kérdés között,,,


amúgy ez a "huurr durr bezzeg a másik sráccal meg csak így meeeh(" mármint oké hogy kiaakdtál de így nagyon ilyen kisgyerekes duzzogósan hangzik, egy hülye qrva azt kész,


ez meg hogy miket mondott, fühü, sok mindent mondanak emberek, egyszerű példa: állásinterjú "mm, köszönjük,majd értesítjük" (na ezt se hívjuk vissza), szóval ott is érezni a levegőben, hogy na jól beégtem stb,,


nem csak maguk a szavak számítanak hanem ahogy mondja, a körités stb., mondjuk én nem tudom vártam e-volna 1,5 évet, főleg így hogy jártunk, mert más hogy van lány barátod 2 éve, eljárkáltok néha ide-oda, vele nem szexelsz ok, vannak határok, de itt ez természetes lenne na mind1


lehet azért érzed így mert nem küldted el a francba hogy milyen szemét amitől férfiatlan lettél és megalázott

2013. nov. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"hmmm nem igazán értem a kapcsolatot a kérdező kérdése és a linkelt kérdés között,,, "


Pedig nagyon is érthető! A két szóban forgó csaj jelleme nagyon is hasonlít egymásra, mind a ketten ugyanolyan alja módon bánnak a visszahúzódóbb pasikkal...

2013. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!