Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen? (nem 12 éves téma. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen? (nem 12 éves téma. )

Figyelt kérdés

Tegnap azon gondolkodtam,hogy lehet-e két srác közt szerelem.Még mielőtt kitörnének a hombárellenes érzések,leszögezem,nem vagyok hombár,ugyanúgy a mellek és a jó seggek vonzanak jó csajokon.

Viszont elgondolkodtam,hogy mi is a szerelem?

Ez egy tök felszínes érzés.Egy rajongás...az,hogy valakibe szerelmes vagy,ugye nem vonzza egyértelműen maga után azt,hogy nektek szexuálisan is együtt kell lenni.Az,hogy normál esetben egy fiú egy csajjal összejön és szerelmesek egymásba,majd összefekszenek,az nem a szerelem következménye,csak az,hogy szexuálisan túl vannak fűtve,és mivel egymásért rajonganak,így adott,hogy kivel csinálják.


Valamelyik nap félálomban azon gondolkodtam,hogy van egy srác,akivel nem rég találkoztam,és nagyon durván jó arc,megnyerő,tényleg intelligens,stb.És azt éreztem,hogy nagyon szívesen vagyok vele.Nem mondom,hogy szerelmes vagyok belé,mert nem...voltam már szerelmes,de ez nem az,csak megijedtem,hogy mi van,ha ez odáig fajul...Burnyák lennék?

Nem hiszem...hiszen nem áll fel a farkam arra,hogy elképzelem őt meztelenül,sőt...továbbra is a csajok mozgatnak meg...


Ez szimplán egy elmélkedés,amit full anonim módon kiírhatok ide.Bu***hattok,de inkább véleményekre lennék kíváncsi ezzel kapcsolatban,hogy ki mit gondol...


(de idegesítő ez a trágárság izé...)



2013. nov. 6. 17:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
burgonya :)
2013. nov. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
valamiért éreztem...:D
2013. nov. 6. 17:18
 3/17 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de a kérdést ennyire nem kell feszegetni, mindenki tudja, hogy férfi lehet szerelmes férfiba. :D Ennyi.
2013. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nem 12 éves téma hanem 14 éves témaXD Komolyan hány éves vagy? Nem sok az biztos.
2013. nov. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Oké.
2013. nov. 6. 17:21
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha nincs vonzalom, az elvileg barátság. Baráti szeretet is létezik.
2013. nov. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerelem két dolgon alapszik, az egyik a szeretet, a másik a vonzalom. Csak akkor beszélhetünk szerelemről szerintem, ha mindkettő megvan. Ha csak a vonzalom, akkor az testi vágy, amiből max kaland lehet, ha pedig csak a szeretet, akkor az egy mély barátság.
2013. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Érdekes, jó gondolatok. Ezek már az én fejemben is előjöttek és elgondolkodtam ezeken mi is a szerelem.

Szerintem a szerelmed egy legjobb barát az ellenkező nem tagjai közül (alapértelmezett esetben). Ha nem vonzódsz hozz akkor csak legjobb barát.

2013. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha csak nemrég ismerted meg a srácot, lehet, hogy homoszexuális hajlamaid is vannak ( nem troll vagyok ), mert ilyen hamar kötődés nem alakulhat ki két srác között. Én a legjobb barátomat 8 éve ismerem és bizony a tűzbe tenném érte a kezemet, plusz "szeretem", de messze nem úgy, mint a barátnőmet. És igen ezt hívják barátságnak, ez az egészséges két férfi között.
2013. nov. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Amúgy miért nem lehet hogy *a csajok továbbra is megmozgatnak. Ja, meg a pasik is lehet. Majd kiderül.

Biszexualitás is létezik. Nem hiszem, hogy görcsölnöd kellene a témán, majd meglátod.

2013. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!