Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az a téma, hogy a 13-17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az a téma, hogy a 13-17 éves lányok mennyit szexelnek? Miért nem az, hogy a fiúk? Nyilván ők is csinálják.

Figyelt kérdés

Tessék, itt a bizonyíték: a fiúkra jó, ha az 1% rákérdez.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


2010. jún. 17. 14:13
 1/10 nielindi ***** válasza:
mert a fiuk nem tudnak teherbe esni. és nem ök kérdezgetik folyton, h "terhes lehetek?!". mert ugye minél több emberrel kavar, szexel egy csaj, annál nagyobb ribanc. a pasiknál nem igy van.
2010. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert a fiúk nem játsszák el a szende szüzet!!!
2010. jún. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A lányok meg mindig eljátsszák a nagy szégyenlős kislányt,ezért tőlük mást várna az ember... 2.válaszoló voltam.
2010. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha egy fiú szexel 15-16 évesen, az menő, ha egy lány, az kur-va.

Ez az igazság, a társadalom így fogadja el.

2010. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
senkinek semmi köze hozzá h ki mennyit meg mikor szexel...lányoknak tényleg nem kéne korán,de fiúknak sem...
2010. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

úgy utálom, hogyha egy korombeli fiú szexel, azzal lepacsiznak egy emberek, viszont ha én szexelek, rögtön elítélnek. ez a világ legnagyobb f@szsága!

15/L

2010. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanúgy nem kéne a fiúknak 16 éves kor alatt szexelniük, mint a lányoknak. Viszont van egy elv, hogy nem mindegy, hogy "d*gsz, vagy d*gnak". Más valakibe beletenni, és más valakit magadba engedni, és ebben van valami.
2010. jún. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez egy elég bonyolult és összetett téma.
2010. jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tudok ***** válasza:
0%

MIÉRT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mert 13-17évesen nem azon kéne járni az eszeteknek a pejhes-lukatokal!!!!


Hanem tanulni és főzni tudni inkább nem!!!!!!


Utána meg csak csodálkoztok hogy sose mentek férhez mert nem kell a kihasznált,elhasznált lukatok 22-évesen pl-ul már senkinek !!!!


A fiúnak discőség a lánynak szégyen volt,lesz mig világ a világ FOGJÁTOK fől mit írtam!!!


Hát ezért!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ezek szerint a magadfajta nőgyűlölő, hím soviniszta alakok ezért ezen lovagolnak, nem a férfiakon. Köszi, ez is egy vélemény.


Nos, én maximálisan hiszek a nemek egyenjogúságában, és nem hiszem, hogy intelligens, huszonegyedik századi nők életcélja az lenne, hogy egy varacskos disznóra főzzenek, mossanak életük végéig.

2010. jún. 28. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!