Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tehetném nőként jobbá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tehetném nőként jobbá a világot a kétségbeesett, számkivetett, siránkozó, reményvesztett, elvileg csúnya, esetenként nőgyűlölő férfiak számára?

Figyelt kérdés
Gyerünk, itt az alkalom, jöhetnek a nagyszerű ötletek! :)
2013. nov. 6. 19:32
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
3%

Jaj egy naiv kislány aki tizenéves kitalálja hogy megváltja a világot!


Kezd avval hogy nőjél fel!


25/N

2013. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Szerezz nekem barátnőt! Áruld el nekem a SIKERES csajozás titkát!!!
2013. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

Elég idióta az, aki komolyan azt hiszi, hogy meg akarom váltani a világot.


A kérdés háttere csupán annyi, hogy egyfolytában sorolják a nyűgjeiket, meg jönnek azzal, hogy nézzek magamba, én pedig komolyan nem tudom, hogy mit kellene tennem velük.

Ha van párkapcsolatom, akkor az a baj nekik, ha segíteni akarok, akkor hárítanak minden egyes tanácsomnál, ha kedves és barátságos vagyok, akkor szemét vagyok, hogy nem járok velük, ha pedig egyértelműen közlöm, hogy semmit nem akarok, akkor meg kegyetlen vagyok. :)

Komolyan nem tudom, hogy mit várnak, és mi lenne az, ami megfelelne nekik, ezért tettem fel a kérdést.


Azt gondolom senki sem gondolhatja komolyan, hogy tegyem szét a lábam nekik.

2013. nov. 6. 19:41
 14/41 anonim ***** válasza:
mivel a legtöbb itt megforduló pasi nem a fejével gondolkodik így nem számíts nagyszerű ötletekre :-)
2013. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
22%

ne akard megváltani a világot, mert 'véletlen' bele botlasz egy olyan pasiba aki a földig tipor...kíváncsi lennék, hogy utána mennyire is akarnád jobbá tenni a világot. Elég ha magadnak szebbé teszed az életed. És egyáltalán minek akarod jobbá tenni a világát annak, aki gyűlöli a nőket? Tedd annak még jobbá..aki egyébként meg is becsüli a nőket!


25/N

2013. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

"Azt gondolom senki sem gondolhatja komolyan, hogy tegyem szét a lábam nekik."

Nekem, ha elárulod hogy mivel lehet hozzátok közel férkőzni a leggyorsabban, az is elég segítség! :)

2013. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
77%

17.

Ha nem adtak volna rá okot,hogy ne gyűlöljék a nőket nem lenne kérdés!

2013. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

25/N, még mindig nem érted...:D


18-asnak meg: Mi a célod, amikor közel szeretnél kerülni egy nőhöz? Minél hamarabb szeretnél szexelni, vagy lelki közelséget akarsz?

Egyébként az első dolog, amit tisztáznék, hogy nem vagyunk egyformák - ahogy a férfiak sem azok - tehát nincs univerzális tanács. Minden nőnek egyedi preferenciái vannak, amelyek a beállítottságától, a tapasztalataitól és az élethelyzetétől is függnek. :)

2013. nov. 6. 19:46
 19/41 anonim ***** válasza:
0%

Anyatejjel a szátokban nekem te magyarázatok! ;)


"Kedves" kérdező!

Ha ezt neked meg kell kérdezni és nem tudod magadtól a választ ez önmagáért beszél!


Tudom ezt is lefogják pontozni olyan férfiak akiknek rébuszokban felajánlottad magadat, és azt islemerem fogadni hogy ezek a férfiak meztelenül csak képen láttak nőt! Gratulálok hozzá! Szép jövő áll eléd! Sok sikert az élethez!

2013. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Világosan leírtam, hogy nem a jótündérke pincsikutyájuk akarok lenni, csak komolyan érdekel, hogy ők mégis mit tartanának megfelelőnek, mivel eddig akármit tettem/mondtam, mindent kifogásoltak. :)
2013. nov. 6. 19:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!