Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy magányra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy magányra vagyok ítélve?

Figyelt kérdés
Nincs egy barátom, egy barátnőm. Nincs akivel igazán megoszthatnám gondolataimat, csak azért mert ronda férfi vagyok, a gyárban olyan kérdéseket tesznek fel, hogy van barátnőd, aztán hátam mögött jól kiröhögnek. A faluban senkivel nem beszélek mert nagyon beképzeltek, és bunkó parasztok.

2013. nov. 5. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:

"a gyárban olyan kérdéseket tesznek fel, hogy van barátnőd, aztán hátam mögött jól kiröhögnek."


Gyári munkás nem ilyen szemét.Miért itt kamuzol?

2013. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kamuzok.
2013. nov. 5. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nincs kedvem most ezt elölről kezdeni. Kérlek, olvasd a belinkelt kérdést végig, és ha van kérdésed ezzel kapcsolatban, akkor folytassuk onnan.


Ha esetleg hirtelen arra gondolnál, hogy leírd, hogy "de hát ez a kérdés tök más", akkor kérlek, olvasd el figyelmesebben, és lásd meg a hasonlóságokat.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__49..

2013. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A sikerért küzdeni kell. Külsőd, belső tulajdonságaidat (képzettség, stílus, műveltség, kulturáltság...), egzisztenciádat akaraterővel, tanulással, munkával jobbá teheted.


Minél sikeresebb vagy, annál jobban kelleni fogsz jobb nőknek is.


Jellemes ember minden tisztességesen élő és dolgozó embert megbecsül. Nem nézi le a kukást vagy takarítót, sokszor társadalomnak hasznosabb a munkájuk, mint egy gyárat felszámoló (több ezer munkanélkülit, kevés befektetőnek nagy profitot eredményező) ügyvédnek.


A "bunkó parasztokról" meg annyit, hogy egy parasztembernek egész évre előre kell terveznie komplex munkafolyamatokat, munkája csak több hónap múlva térül meg. Egy betanított munkásnak meg csak végre kell hajtania azt, amire betanítják.

2013. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ugyan ilyen sorsú vagyok mint te.

Falun lakom, itt is dolgozom egy autó-alkatrész gyártó üzemben.

Mind a gyárban, mind a fuluban szinte túlnyomó részt bunkó prasztok vannak akik szemét, kétszínű ´emberek´

Amit tudok javasolni, hogy humorral sokat tudsz javítani a helyeteden. Légy segítő kész, de figyeld hogy ki az aki kihasznál, és ki az aki megszeret, viszonoz.

Aki bunkó, azzal próbáj még nem törődni, tudom nehéz de egy idő után kevésbé piszkálnak.

A nőknél érdemes a közep kategóriában próbálkoznod, bár csak haveri szintet éred el náluk, de jókat tudtok hülyéskedni.

És próbálj meg másik munkahelyet keresni, pl pizzafutár, piaci árus, vagy munkaügyön tegyél le egy okj-s szakmát, -fizetik.

Remélem tudtam segíteni, kívánom hogy forduljon jobbra a sors-od/unk.

23f

2013. nov. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó kommentelő vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy ez még, élet szemlélet kérdése. Nekem is vannak méjpontjaim amikor kilátástalannak érzem magam, és hogy mindenki utál. Ilyenkor érdemes abba a kicsi jóba amid van, megkapaszkodni, kirándulással, filmnézéssel valahogyan jobb kedvre derítened magad, motiváljon az hogy más, sokmindenkinek lehet jó élete, neked miért ne.?

Ajánlom a ˝Titok˝ című filmet a youtube-on rajtvan, az első 2perc hülyeség, de a filmnek rengeteg jó mondani valója van.

Én is igy vonzok be magamnak pár szituációt az életben:)

2013. nov. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!