Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tehetném nőként jobbá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tehetném nőként jobbá a világot a kétségbeesett, számkivetett, siránkozó, reményvesztett, elvileg csúnya, esetenként nőgyűlölő férfiak számára?

Figyelt kérdés
Gyerünk, itt az alkalom, jöhetnek a nagyszerű ötletek! :)
2013. nov. 6. 19:32
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező! Tudod, vannak ilyen tipikus menőpasik, akik gyakorlatilag majdnem minden nőt megkaphatnak, akit csak akarnak!!! Mondok egy példát a médiából: Istenes Bence! Elmondása szerint volt már elég sok nővel... Na, ők hogy csinálják, mi van az ilyen menőpasikban, ami a "lúzerekben", azaz bennem nincs meg? Erre adj választ!
2013. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

Hogy ők mit tartanának jónak?

Én azokról írok akik reményvesztettek és csúnyák.A többi meg a saját maga hibájából olyan amilyen.

Esélyt kell nekik adni,had bizonyítsanak.Hogy ők normálisak és olyanok akiket a nők keresnek csak a külsejük nem a legjobb.

Másrészt kevésbé bunkóbb visszautasításokat.


Akik meg csak rinyálnak vagy csak a nőket fikázzák.Maradjanak egyedül.

2013. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Magyarul a kérdésem: Mi van meg a menőpasikban, ami miatt rengeteg nő szétteszi nekik a lábát?!
2013. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy erre nem tudok válaszolni, mert én sosem vonzódtam valamiért az olyanokhoz, Istenes Bence konkrétan taszít. Ugyanolyan értetlenül állok a jelenség előtt, mint ti. :D
2013. nov. 6. 19:56
 25/41 anonim ***** válasza:

azért nem minden nő

nekem spec nem jön be a Bence (ki sem :-/) :-))))


mi az amivel le lehet venni egy nőt a lábáról ?

komolyan nem tudom

mivel nincs általános recept rá

azt tudom csak h engem mivel lehet elvenni a lábamról :-P

2013. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

#15: Csak azt a nőt lehet tisztelni és becsülni, aki önmagát is tiszteli és becsüli. És mivel a nő választ (ezzel dicsekedni is szoktak egyesek), nem kizárólag a férfi a hibás abban, ha egy nő odaadja magát egy olyannak, aki kihasználja és bántja őt.

Egyébként elég sok lánnyal beszélgettem már itt priviben, és ha csak a fele igaz annak, amit eddig itt összeszedtem, akkor sajna a női nem sem áll túl jól önbizalom, nyitottság stb. terén. Sokaknak amúgy semmit nem jelent pl. az a szó, hogy tisztesség vagy ígéret, illetve vannak az örök rettegők, akik hónapok után sem bíznak meg a másikban, közben meg nyafognak, hogy a kutya se érdeklődik irántuk.

2013. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

" Csak azt a nőt lehet tisztelni és becsülni, aki önmagát is tiszteli és becsüli."


Tökéletesen igaz, és a férfiakra is vonatkozik. Én is beszéltem már sok fiúval/férfival, és az ömbizalmukkal kapcsolatban volt temérdek hasonló tapasztalatom, mint amit írtál a nőkről. :/

2013. nov. 6. 20:02
 28/41 Noydra ***** válasza:
91%

55%os, a "sztárságon" kívül az önbizalmuk, egójuk, kinézetük. Nem mondom hogy nézz ki úgy, mert nem kívánok neked ilyet, és más külsővel is lehet nőt találni...


Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2013. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
#27: Hát figyelj, végül is a fiúk/férfiak önbizalmát is részben a lányok/nők alakítják. Oké, hogy nyilván vannak ennek mélyebb okai is (gyerekkor stb. stb.), csak hát aki hendikeppel indul neki az életnek, annak még több elismerésre, odafigyelésre lenne szüksége, mint egy "normális" embernek. Akinek egészséges önbizalma van, az az ember sem a levegőből szedte azt, hanem ilyen-olyan pozitív visszajelzésekből. De akinek nincs önbizalma, az nyilván sorozatban fogja beszedni a kudarcokat, mert pl. a lányok többsége sem fog foglalkozni az ilyennel, hanem mindenki csak lökdösi, hogy "majd neked is eljön", és más odavetett szövegek. Az persze elvárás, hogy egy férfinak legyen önbizalma, miközben sok nőnek semmi nincs, de az nem baj, és sokan azt hiszik, hogy akkor ez így is maradhat, a férfiaknak kötelességük így is elfogadni őket. Egy férfi fogadja el az önbizalomhiányos lányt olyannak, amilyen, esetleg segítsen neki, de fordított esetben ez már nem megy. Ha van egy önbizalomhiányos fiú, akkor zömében se el nem fogadják, se nem segítenek neki, mert hát az mennyire férfiatlan, hogy valaki ilyen "állapotban" van. Ha elfogadjuk azt a kitételt, hogy férfiatlan az önbizalomhiányos viselkedés, akkor szerintem felmerül a kérdés, hogy mégis honnan a francból építsen valaki önbizalmat, ha folyton elutasítják, leépítik. És ez részben a nőkön is múlik. Amúgy rengeteg önbizalomhiányos lánnyal leveleztem pl. itt is, és nem fényezni akarom magam, de tényleg igyekeztem esélyt adni mindenkinek arra, hogy megmutathassa, mennyit ér, hogy beszélgessünk, és még ha "csak" barátságról van is szó, úgy is el tudtam volna őket fogadni, nem követeltem tőlük, hogy na, akkor holnaptól gyökeres változást akarok. És az a szomorú, hogy ezek az emberek is leléptek.
2013. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

29.

A legmélyebb tiszteletem a tiéd,hogy ezt így megfogalmaztad.

2013. nov. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!