Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sirás után meg fogok könnyebbü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sirás után meg fogok könnyebbülni vagy egyszerűbb lesz?

Figyelt kérdés
Túl sok minden a nyakamba borult...őrülten szerelmes vagyok már egy ideje de nem lehetünk együtt...másik orszában lakik,sok a probléma,továbbtanulás is minden és érzem hogy lelkileg nem vagyok rendben. Bármelyik percben el tudom magam sirni,de nem akarom magam elhagyni. Visszaakarom tartani inkább. Lenne értelme? Ha kisirom magam jobb lenne? Könnyebb lenne? Annyira fáj minden. Tehetetlen vagyok:/
2013. nov. 6. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen jobb lesz.
2013. nov. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs értelme visszatartani, sírd csak ki magad. Utána viszont fel a fejjel és csak előre.
2013. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem is volt, hogy inkább erősnek mutattam magam, és nem sírtam, pedig belülről kezdtem magam szépen felőrölni. Aztán jöttek sorban a még nagyobb gondok. Nekem is szerelmi bánatom és továbbtanulási krízisem volt, megspékelve némi érettségi lázzal és családi problémákkal. De én erős akartam lenni, kőkemény, és nem adtam mi magamból az érzéseket.

A vége az lett, hogy egyre rosszabbul lettem, nem tudtam enni, teljesen legyengültem, nem tudtam koncentrálni, tanulnia és mivel nem ettem, majdnem elájultam.


Nagyon nehéz volt utána összeszedni magam, mikor már végképp nem bírtam, sírtam. Szinte minden este. És éreztem, hogy napról napra könnyebb lett a lelkem. Viszont kellett kb. 2 hónap, míg fizikailag és lelkileg egyaránt helyrerázódtam.


Azóta inkább úgy vagyok, hogyha sírnom kell, hát sírok, mert utána könnyebb lesz. Nekem legalábbis. Na, azért nem bárhol és bármikor sírok, de nem mindegy mondjuk, hogy csak egy fél napig fojtom vissza és itthon kisírom magam este, vagy mondjuk hetekig, esetleg hónapokig visszafojtom az érzéseket.

2013. nov. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen! Sírd ki magadból az összes fájdalmadat!!! Könnyebb lesz!
2013. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is add ki magadból. Nálam szerelmi bánat miatt van ez, és mivel elég büszke jellem vagyok, próbálom/próbáltam visszatartani de sokkal rosszabb volt. Aztán mikor már végképp nem bírom akkor kiadom magamból és utána könnyebb, igaz nálam ez csak egy bizonyos ideig tart, de legalább akkor is megkönnyebbülök picit.
2013. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!