Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek merjem komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek merjem komolyan venni vagy csak szórakozhat velem?

Figyelt kérdés

Kedden egyik barátnőm hallotta,ahogy a suli ˝legmenőbb˝ sráca azt mondta a haverjainak,hogy milyen szép meg helyes lettem.Aztán még aznap a srác megkérdezte,hogy van-e pasim.Mondtam,hogy nincs,ő meg tök aranyosan rávágta,hogy ˝helyees.:)˝ Aztán azzal ugratott,hogy mikor jöhet hozzám?

Tegnap este meg bejelölt,lájkolta a képeimet,aztán rám írt..Tök kedves volt.Jól elbeszélgettünk.:)

De kicsit tartok,hogy nincs-e valami hátsó szándéka,hogy közel engedem magamhoz aztán pedig becsapna vagy leégetne..Lehet,hogy csak túl sok amcsi filmet nézek..De akkor sem akarom elhinni,hogy a leghelyesebb,legmenőbb srác a suliban pont velem akar ismerkedni..


Nektek mi a véleményetek? Volt már valaki ilyen helyzetben?:D

16 éves lány vagyok, a srác pedig 17.:)


2013. nov. 7. 15:19
 1/7 palacsinta1992 válasza:

Csak kettyinteni akar! Ne, hogy oda add magad, mert, csak arra megy ki a dolog,meg is magyarázom neked, és elég ehhez egy mondat:-

"Aztán még aznap a srác megkérdezte,hogy van-e pasim.Mondtam,hogy nincs,ő meg tök aranyosan rávágta,hogy ˝helyees.:)˝ Aztán azzal ugratott,hogy mikor jöhet hozzám?"

Ha okos vagy, akkor hagyod, jobbat érdemelsz!

2013. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd komolyan, mindig az legyen a szemed előtt, hogy Te többet érsz ennél a suttyónál :D Majd meghúzza magát és alázatosabb lesz, akkor lehet a barátod.
2013. nov. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi van már veletek lányok. Lehet csak béna a szövege.


Egyértelműen folytasd, veszteni valód nincs. Viszont ne fusson el veled a ló, egy kialakuló kapcsolatban a lány diktálja az iramot, ez mindig így van. Ha túl sietős neki, és nem tud várni rád, hát akkor kettyinteni akart, és úgyis faképnél hagy. Ha meg alkalmazkodik hozzád, és a te tempód szerint halad, akkor tényleg komolyan gondolja.


Most már csak az a lényeg, hogy belődd a te saját tempód, és attól ne tágíts akkor sem ha ferrarival érkezik, vagy épp fehér lovon, szájában rózsával.


Szóval ne add könnyen magad, de azért ne utasítsd csuklóból vissza...

2013. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jha, és 22/F voltam, tudom miről beszélek...
2013. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt,hogy mikor jöhet hozzám csak hülyéskedésből mondta..:) Meg persze én sem vagyok olyan,hogy egy idegent rögtön beengedek az ágyamba,mert ő éppakárki.:D
2013. nov. 7. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Tedd próbára, nézd meg hogy mennyire hajlandó küzdeni érted, ne legyél könnyen kapható. Még akkor is fogd vissza magad, ha véred téged is hajtana, mert ha könnyű csajként könyvelnek el, akkor olyan bánásmódra is számíthatsz.


Ha látod hogy a srác türelmes, mindent elkövet hogy kedvedben járjon, és tudod hogy közben más csajokat nem hajt, akkor fokozatosan közel engedheted magadhoz. De ha látod, hogy link, közben más csajokat is hajt, nem kellő tisztelettel kezel, akkor meg kíméletlenül dobjad. Ha egyszer engeded, hogy hülyére vegyenek, akkor utána már úgy is fognak kezelni.


Statisztikák szerint kb. 80-90% az esélye, hogy 5 év múlva már nincs egy ennyi idős a mostani párjával, de ha 1-2 év is jól sikerül, akkor azt utólag nem kell bánni.


36F

2013. nov. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak szórakoznak a pasik. Egyiket se lehet komolyan venni.
2013. nov. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!