Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan azt hiszi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan azt hiszi hogy megkaphat?

Figyelt kérdés
Fél éve ismertem meg badoo-n. Néha csevegtünk. De valahogy nem érdekelt. Kapcsolatom is volt azóta. Nemrég felkeresett. Csevegni kezdtünk, randit kért, amit lemondott az utolsó pillanatban. Azóta erőlteti, de mondtam hogy nem. A lapjára tini csajok küldözgetnek mindenféle hülyeséget. Most legutóbb egy elég könnyűvérű nő osztott meg nála vmit, és azt írta, éppen rád gondoltam. A srác meg szívecskét kommentelt. Én erre megírtam a srácnak, hogy hagyjon békén, többet nem beszélek vele. De itt magyarázkodik, ennyire hülyének néz? Emellett a beszélgetéseink abból álltak, hogy mindig én kérdeztem, én tartottam fent egy témát, és mikor ezt szóba hoztam, azt írta ő másképp látja. Hát, no comment. Meg hogy nincs senkije, de nem akar komoly kapcsolatot, mindig ha ír, elég félre érthető szexuális célzás van benne. Mikor veszi már észre, hogy nem fogok vele lefeküdni??? Bár ezt már sokszor leírtam neki.
2013. nov. 5. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Meg akar kefélni téged. Mi baj van ezzel?
2013. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
amikor hanyagolod és nem foglalkozol vele, teszel fel miatta kérdéseket itt..és nem foglalkoztat a srác... akkor vége lesz a dolognak
2013. nov. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szétkefélne
2013. nov. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik még pár hónap és megkap. Kár tagadni szerintem, neked is jól esik vele beszélgetni mert különben nem csinálnád és nem rá gondolnál most is.
2013. nov. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Te meg mikor veszed észre, hogy komplett hülyét csinálsz magadból?


Azt írod, nem érdekel... de ezért beszélsz vele és reagálsz a dolgaira. Ez ám a logika!

2013. nov. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már nem beszélek vele. Ki írta azt hogy beszélek? Le van koptatva.
2013. nov. 5. 10:26
 7/10 A kérdező kommentje:
4! Mi a jó abban, ha valaki szarik a fejedre? És a beszélgetés 2db smileyből áll?
2013. nov. 5. 10:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor ne csak a badoon hanem a fejedből is koptasd ki.

Ha lekoptattad, (idézőjel) akkor meg mit érdekel már?

2013. nov. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, csak kíváncsi voltam, hogy miért nem kopik már le rólam. Jesszusom ki írta, hogy a badoo-n csevegünk?????? :D :D Max. az elején. De már le van koptatva. Ezt hányszor írjam le.
2013. nov. 5. 10:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon vagány kislány vagy. :)
2013. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!