Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az létezik, hogy terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az létezik, hogy terhes vagyok? (b. lent)

Figyelt kérdés

barátommal 6 hónapja vagyunk együtt. még nem volt szex, csak bedugta. nem volt rajta gumi. vasárnap kellett volna megjönnie, 4 napja késik. általában 1-2 napot szokott késni, de 4-et nem.

18/L


2013. nov. 7. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem 4 nap az bár ilyenkor soknak tűnik de nem az nyugi viszont ha 2 hét múlva sem jön meg akkor menj terhességi tesztért de légy őszinte a barátoddal de egyenlőre várj fölöslegesen ne húzd fel se magadat
2013. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha bedugta, akkor volt szex. Egyébként, attól, hogy nem ment el benned, még kis eséllyel lehet teherbe esni. Nem állítom, hogy az vagy, de 1) ne szexelj védekezés nélkül! ne is dugja be védekezés nélkül! 2) ha továbbra sem jön meg, tesztelj, a késés lehet mástól is, de mindenképp megéri tesztelni, már csak a lelki békéd miatt is.
2013. nov. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. nov. 7. 18:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindig védekezz! Nem esett még le?


4 nap nem hosszú idő. Normális.


Amúgy igen, létezik.

2013. nov. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi lesz a neve?
2013. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de nem is ment el, és állítása szerint "száraz" volt
2013. nov. 7. 18:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Előváladék is tartalmazhat spermiumokat, sőt tartalmaz is ha jól tudom :D, sajnos a menstruációs kérdésben nem tudok segíteni, de legközelebb ne legyetek ilyen butusok... :\
2013. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt ugyan honnan tudná biztosan, hogy "száraz"? Főleg, mivel ha bedugja, ott vannak a te nedveid is, tehát valamitől biztos benedvesedik, szerintem nincs az a pasi, aki 100%-ra megmondja, hogy most ott semmi sem az "övé". Szóval ezt a marhaságot se hidd el.
2013. nov. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!