Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy 1 fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy 1 fiúnak már terhes kismama barátnője lesz?

Figyelt kérdés
nagyon ritka az ilyen eset
2012. dec. 3. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ritka , sőt...
2012. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Biztos létezik.
2012. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
és hol az apja?
2012. dec. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ó nekem is volt egy kolléganőm, terhes volt az élettársától, de mindig mindenkivel flörtölt, és lazán csalta az egyik munkatársunkkal, mialatt a gyerek a hasában volt (a gyerek azóta már felnőtt, de az anyja most is egy ribi)
2012. dec. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nekem sohasem volt szerencsém,járni babás lánnyal. aki exétől, nem tud terheségről vagy ha már van hasa is
2012. dec. 3. 19:28
 6/14 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg szakított, elvált, megözvegyült. Miért ne lehetne, attól, hogy terhes még nem halálos beteg vagy ilyesmi.
2012. dec. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
én szivesen kiprobálnám a járást,1 terhes nővel
2012. dec. 3. 19:33
 8/14 A kérdező kommentje:
nem tudtam,hogy létezik ilyen barátnő babát vár az exétől új pasival van együtt
2012. dec. 3. 19:54
 9/14 anonim ***** válasza:
hát mi sem egyszerűbb csinálj fel egyet
2012. dec. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Pali1977 ***** válasza:
Az élet sokféle esetet produkál, miért ne lehetne? Vannak olyanok, akik begyúladnak attól, hogy esetleg apák lesznek, és inkább ott hagyják a megesett lányt. Mondjuk ez elég undorító, de vannak ilyen emberek is. És mindenkinek joga van az újrakezdéshez, pláne fiatalon :) Ő is tovább épett. Még lehet jobb is lesz a gyereknek.
2012. dec. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!