Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bejövök egy 19 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejövök egy 19 éves lánynak, de nekem nem tetszik. Mit kezdjek a helyzettel?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 24 éves srác vagyok, és mielőtt írnátok, hogy de jó nekem, meg jöjjek össze vele: én 169 cm, 67 kg, ő 162 cm és 80 kg, kb. 85C-s mellekkel. Na, még mindig ezt gondoljátok? Az arca viszont nem rossz. Persze, az jó hatással van az egómnak, hogy fut utánam egy lány, de már jeleztem finoman a lány felé, hogy ne élje bele magát ebbe. Most újonnan stratégiát váltott: amikor egyedül vagyok, mindenféle kérdés, ok nélkül odatolakodik hozzám és úgy tesz mintha mi baromi nagy barátok vagy 1 pár lennénk és mutogatja nekem a laptopján a hülyeségeit meg meséli az életét, nekem meg nincs pofám elküldeni. :D

2013. nov. 7. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak majd nehogy 2 hónap múlva írd itt a kérdést, hogy pici vagy, ronda, nem kellesz a lányoknak, 24 vagy és szűz
2013. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem rossz az elképzelés, de sajnos már 19 évesen elvesztettem a szüzességem, egy 4 hónap híján 5 évig tartott párkapcsolatban. Mellesleg kisfiús az alkatom és korábban is kaptam már ajánlatokat lányoktól. De köszönöm, hogy aggódsz értem.
2013. nov. 7. 19:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, én is így voltam, annyi, hogy én 20 vagyok a csaj 21 aki állandóan nyomul rám. Annyi, hogy én 179/ 78kg vagyok (sportos alkat), a csaj meg 165 körül azt van 40kg vaságyastul (tiszta görd+ hulla fehér). Beül mellém a buszon, meséli az életét, rám dől amikor alszok... Én megmondtam neki, hogy értékelném ha ezt a nyomulást befejezné. Hát kb. elküldött az anyámba, hogy mekkora bunkó vagyok :D Szóval, próbáld meg úgy, hogy ne bántsd meg akkor is ha már nagyon zavar.:D
2013. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
görd=görcs*
2013. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondd el neki. Téged is idegesít, és így ő is tovább tud lépni.
2013. nov. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit kezdj a helyzettel? Lehet h nem vagy már szűz de (most nem azért h én olyan okos vagyok..) eléggé hü**e vagy, vagy csak unatkozol. 24 éves ember ne kérdezzem már olyat amit egy 14 év alatti tini kérdez itt napi ötször. Nem feltétlen akarok beszólni, de... na mindegy. csá
2013. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy ilyen paraméterekkel 85/C-s melle legyen valakinek. Minimum 90 v. inkább 95/C az.
2013. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 x) ***** válasza:
Írok már egy normális választ, mert tudom milyen gáz az, ha olyan nyomul rád, aki nem jön be. Mutasd ki neki, hogy nem jön be. Ne nevess a hülyeségein, ne figyelj rá, adj egyszavas válaszokat, beszélgess másokkal inkább / telefonálj. Tudom, hogy bunkón hangzik, de nekünk lányoknak ez bőven elég, hogy otthagyjunk valakit. (Bár szerintem mindenki érzi, hogyha nem látják szívesen, és egy idő után inkább továbbáll.) De azért ne legyél nagyon bunkó vele, mert az azért tényleg rosszul tud esni.
2013. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

uccsó, jó a neved :) és a válaszod is hasznos!


Aki pedig nem tud értelmeset írni annak azt javaslom, hogy lépjen tovább a KÉRDÉSEN.

2013. nov. 7. 19:28
 10/10 A kérdező kommentje:
végül magától megoldódott az egész a múlthéten: látott engem egy másik nővel kézen fogva, és lekopott hál' istennek :D
2013. dec. 2. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!