Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz h 18 éves létemre életembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz h 18 éves létemre életemben egyszer jártam buliban? Ráadásul akkor egyszer is kidobtak onnan.

Figyelt kérdés
haverjaim már basztatnak h milyen élettelen hülye vagyok
2013. nov. 7. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem gáz, csak szokatlan
2013. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért dobtak ki? Részegen lehugyoztál egy ribaņçot? :)
2013. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Crood ***** válasza:
Nevetőgörcsöt kaptam, a második mondatodon..Elképzeltem egy bizonyos hangsúllyal..:DD
2013. nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok, soha nem voltam buliban. Discoba jártam ,de ott is társtulaj és rendezvényszervező voltam, tehát dolgozni mentem...


Nem érzem gáznak ,se cikinek, se semmi... Attól még senki nem lesz élettelen hülye, hogy nem jár bulizni...


Ezer más formája van a kikapcsolódásnak, szórakozásnak, társasági életnek...

2013. nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#2: Nem :DD Amúgy valami cérnaszál lógott az egyik csaj ruhájából,láttam hogy próbálja leszaggatni de nem bírta,nálam meg volt bicska és mentem felé,hogy segítsek neki,erre meg sok hülye azt hitte hogy le akarom szúrni és elkezdtek sikítozni stb...


4: Én is így gondolom.

2013. nov. 7. 21:10
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez jó XD na ilyen sztorit még nem Hallottam :D am sok ilyen embert ismerek, u.h. egyedül nem vagy ezzel, az tuti :))
2013. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én se nagyon jártam ilyeneken - olyanon meg ahol "piájjunk haaaajnalig" - sosem.
2013. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

bicska volt nálad?

szalonát sütni mentél discoba vagy mi a fsz?

2013. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
# 8: Nem,csak lusta voltam átöltözni,és meló ruhában mentem oda.
2013. nov. 7. 21:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon minden gáz.
2013. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!