Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, tetszik Nektek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tetszik Nektek ha egy srácnak ilyen haja van?

Figyelt kérdés

[link]

Tetszik Nektek, ha egy srácnak ilyen hosszúságú haja van? Ha gondoljátok, röviden indokoljátok meg, hogy miért/miért nem tetszik.

Légyszi írjatok kort és nemet! :)

Köszönöm a válaszokat előre is ! :)


2013. nov. 8. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A valamivel rövidebb azért jobban tetszik de még ez sem rossz.
2013. nov. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindig is imádtam az ilyen hajú fiúkat:))

Nem tudom miért... most van pasim, akinek egyáltalán nem ilyen a haja, és igazából akik tetszettek azoknak se ilyen volt, de akiknek ilyen a haja az szerintem olyan cuki*-*

Habár elsőnek igaza van picit rövidebb, és ezzel a hajjal vigyázni kell mert hamar megnő, és ennél hosszabb az már gáz.. :))

2013. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jézusom, dehogyis.

Számomra ápolatlan benyomást kelt.

2013. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem bejön :)
2013. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ápolt és jól áll a csávónak akkor bejövős.
2013. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös voltam


Már annyira unom a sok szopott gombóc srácot -.-

2013. nov. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha jól áll neki, simán. Ez nem olyasmi, amit meg tudnék indokolni, egyszerűen csak megfelel az ízlésemnek.

15/L (bár eleve lányokat szólítottál meg)

2013. nov. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!