Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz irányba változtam? 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz irányba változtam? 16/L

Figyelt kérdés

Eddig teljesen biztos voltam benne, hogy a szüzességemet csak a házasság után fogom elveszíteni. (saját döntés)

Egy ideje viszont nagyon megváltozott a véleményem, most már úgy gondolom, hogy az életet élvezni kell, és mielőtt férjhez megyek, sok dolgot ki akarok próbálni, több fiúval szeretnék lefeküdni, nem csak eggyel. Meg nem is akarok jelenleg tartós kapcsolatot, valahogy taszít, bulizni, flörtölni sokkal élvezetesebb számomra!


Szerintetek pozitív vagy negatív irányba változott a gondolkodásmódom?

16/L


2012. dec. 5. 22:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
Pozitív! :)
2012. dec. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
csak természetes irányba.:D
2012. dec. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
Pozitív, de azért mértékkel.
2012. dec. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
negatív
2012. dec. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Én vallásos osztályba járok, és akikkel ilyenekről is bőven beszélünk, azok közül senki sem szerente házasságig várni.


Az ilyen kérdésekkel meg vigyázz, mert betalálnak a perverz állatok és akkor leshetsz.


Szerintem se nem pozitív se nem negatív, egyszerűen változtál, ez van.

2012. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Tipikus 21. századi tinédzser gondolkodás.

Én is csak 18 vagyok, de engem elriasztanak az ilyen gondolkodású nőegyedek.

2012. dec. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

Hát pont a két végletről írsz. Próbálj találni valamilyen arany középutat. Én nekem eszembe sem jutott, hogy a férjhez menetelig megőrizzem a szüzességem, de nem is akartam fickók garmadával lefeküdni. Találj egy egészséges egyensúlyt ahol szerzel tapasztalatot is, (amit simán lehet egy tartós kapcsiba is)de ki is tudod magad bulizni. Szerelmesnek lenni nagyon jó ám :)és úgy is lehet bulizni! Az lenne a jó ha ezt valójában nem gondolnád olyan nagyon komolyan: "több fiúval szeretnék lefeküdni, nem csak eggyel" . Ha nem esik be a nagyŐ mostanság, (ami ilyen fiatalon nem jellemző) akkor úgyis lesz lehetőséged több férfival kipróbálni a szexet. De 16 évesen ne ez legyen a célod. Mert hidd el később, néhány év múlva, ha visszagondolsz, így is ki fogod magad nevetni, és nem fogod el hinni, hogy valaha így gondolkodtál. Szóval csak óvatosan!


33L

2012. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tudom, kicsit erős az a megfogalmazás, hogy több fiúval szeretnék lefeküdni. Ezen nem azt értettem, hogy minden este mással, inkább azt, hogy nem szeretném, ha egész életemben csak egy fiúval próbálnám ki a szexet.
2012. dec. 5. 22:54
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos elég sok gond lehet azzal,ha valaki a házasságig vár.Ma már az emberek 30 év körül házasodnak,addig úgyse bírja,de csak ezért ne ugorjon bele egy àtgondolatlan kapcsolatba.Ráadásul ha esküvő után derül ki,hogy nem illenek össze a felek szexuálisan,akkor annak a kapcsolatnak vége.

De ha tizenévesen minden hétvégén 5 fiú megdugja az se túl előnyös.

2012. dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9. veled lehet elég sok gond, hogy tudod már hogy sok gond van azokkal akiket nem is ismersz!
2012. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!