Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most barátkozni szeretne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most barátkozni szeretne, vagy másra gondol?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott, hogy lány vagyok és elég fiús. Magas is vagyok és még sportos is. A suliban minden óra után van min. 10 perc szünet. Ilyenkor a fiúk mindig kimennek focizni és a két osztály keveredik ( a mi évfolyamunkból A és B osztály is van). Én is be szoktam állni, ráadásul én vagyok a kapus (nem igazán félek a rúgásaiktól). A másik osztályból van egy fiú.... Mindig megnevettet, ha gólt rúg, vagy erősen meglövi, akkor mindig odajön és bocsánatot kér, de ezt úgy, hogy közben átkarol .... meg ilyenek.... Ma például, amikor elindultam befele, mert csöngettek, odajött hozzám és megdicsért, mindezt úgy, hogy megfogta a kezem. Igazából nekem tetszik a srác, csak nem tudom eldönteni, hogy most barátkozni szeretne vagy én is tetszem neki.....
2013. nov. 8. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem csak szeret focizni és idegesíti hogy nem tud nagyot rúgni ezért bosszantásképp átkarol hogy zavarkodjon az intim szférádba
2013. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogd meg te is a kezét, és meglátod hogy reagál. Aztán pár ilyen után négyszemközt hívd el valahová.
2013. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat :)
2013. nov. 8. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!