Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a nagyon ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a nagyon ronda külsőm miatt egy lány sem képes belém szeretni?

Figyelt kérdés
Semmi esélyem sincsen arra, hogy barátnőm legyen.

2013. nov. 8. 21:47
1 2 3
 1/25 Pretty Ballerina ***** válasza:
Igazad van, ilyen hozzáállással nincs.
2013. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
írj a Gyakori kérdésekre este 3/4 10kor
2013. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
:D
2013. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem hozzáállás kérdése, hanem tényleg annyira undorító és ocsmány külsőm van, hogy az összes lány undorodik tőlem.
2013. nov. 8. 21:50
 5/25 anonim ***** válasza:
Pretty Ballerina leszbikus, szóval ő már csak tudja! ;)
2013. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Pretty Ballerina ***** válasza:
Pedig láttam én már karón varjút.
2013. nov. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Az én rémes külsőmet egy lány sem tudja tolerálni :(
2013. nov. 8. 21:53
 8/25 anonim ***** válasza:

Változtass a külsődön ha rondának hiszed így magad, legalább lesz valami önbizalmad.

Amúgy a külső nem minden, az egyéniség szerintem fontosabb.

2013. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Ne írd már le ötször!!!! Talán ha valóban törekednél, legrosszabb esetben olyan szakmát választanál, amiben sok pénz van, aztán átszabatnád magad!


Komolyan néha nem értem az embereket. Csak és kizárólag rinyálni semmi értelme. Lehet sportolni, egészségesen élni, igényesen öltözködni, jó frizurát választani, lélekben fejlődni, vaaaagy ne várj semmit!

2013. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Az egyéniséggel lehet kompenzálni az átlagos külsőt, viszont az annyira undorítóan rémes külsőt, mint az enyém, már nem. Változtatáson meg rajta vagyok, amennyi tőlem kitelik, de komolyabb plasztikai beavatkozások nélkül sehogy sem lehetne belőlem legalább egy átlagot kihozni.
2013. nov. 8. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!