Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki tud jobban szeretni, Fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tud jobban szeretni, Fiú vagy Lány?

Figyelt kérdés
Érdekelne mert megy a sok duma hogy én jobban szeretlek meg igy amúgy.Szerintetek melyik nem tud jobban szeretni?
2012. aug. 1. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha egy férfi tényleg szerelmes az sokkal mélyebb és komolyabb tud lenni
2012. aug. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem a fiuk es a lanyok egyarant tudnak tokeletesen es igazan szeretni...persze ahhoz megkell talajak az igazit, de velkemenyem szerint ez hulyeseg h ki tud jobban szeretni, viszont egy adott parkapcsolatban lehet olyan h ki a szerelmesebb, vagy hogy ki szeret kit jobban. Gondolkozz el pl egy olyan kapcsolaton, ahhol tegyuk fel a lanynak elso szerelme a parja. MIlyen odaadoan tudja szeretni es milyen szerelmes, gondolom azt mar te is ateltet, de mi van ha a pasinak nem elso a lany...??? Ő is szeretheti de elkepzelheto, hogy nem pont ugy mint ahogy azt kapja.
2012. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Meg annyit az elobbihez: ezt ti kell erezzetek egymason!!!
2012. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában a férfi, ha mély a szerelme, akkor az valóban a szerelmét szereti. A nő inkább abba szerelmes, hogy szerelmes belé a férfi.
2012. aug. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!