Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elriasztom magamtól a pasikat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elriasztom magamtól a pasikat? De mivel?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, reálisan is meggondolva, de másoktól is hallva, külsőkben semmi gond nincs Sőt, ha találkozok valakivel, első benyomásként látom a pasikon, hogy bejövök nekik. De valahogy sosem kapkodnak utánam az udvarlók. Annál tovább nem lépnek, minthogy látom rajtuk- tetszem nekik.

Miután megismernek, akkor riadnak vissza, de mitől? Nyilván nem vagyok tökéletes, de fogalmam sincs, mi bír ennyire taszító erővel, hogy bár nem okoz különösebb nehézséget ismerkednem, barátságos, kedves, beszédes vagyok (talán túlságosan is, ez lehet gond?), mégsem udvarolgatnak. Mondják, hogy néha túl "sok" vagyok, túl energikus, túlságosan pörgök, de ez komolyan ennyire nem tetszik szinte senkinek? Persze, nyilván van, akinek igen, de a kapcsolataim sem tartottak eddig átlagosan fél évnél tovább, valahogy elüldözöm magam mellől az embert. Nehéz természetem van, de komolyan, ennyire nem tudja ezt az összes többi jó tulajdonság- hűség, őszinteség, odaadás, stb, stb- kicsit kiegyenlíteni?


Ti mit gondoltok?

Persze, nem ismertek, és a neten keresztül nehéz is megmondani, hogy egy összetett személyiségből éppen mi az, ami riasztó erejű, miközben én csak néhányat említettem meg, és lehet, pont az rossz bennem, amiről még nem is tudok, de azért mégis.

Nektek mi lenne igazán távoltartó jellemvonás egy lányban?


Köszönöm a válaszokat! :)


u.i.: nem ismerkedési szándékkal írtam ki, kivételesen van barátom, csupán jellemfejlesztés a cél, és egy nagy adag kíváncsiság.


2013. nov. 8. 22:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a válaszokat! :)


u.i.: nem ismerkedési szándékkal írtam ki, kivételesen van barátom


- minek kérdezel??? nem riasztod el, most is ott matat rajtad egy

2013. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

:D:D:D:D


mutatsz magadról 1 képet?

2013. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
sok sok víz és szappan
2013. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

igen, egy az eddig megismert legalább 200 közül (nem minddel kavartam, csak ismerősök). a kivétel, aki erősíti a szabályt. eddig is voltak pasijaim hosszabb-rövidebb ideig, így gondolom ezt sem veheted biztosra, hogy örökké fog tartani.


és írtam: jellemfejlesztés és kíváncsiság az elsődleges céljai a kérdésemnek.

2013. nov. 8. 22:27
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Az "ui.:" csak egy üzenet volt...

A legkézenfekvőbb magyarázat az lenne, hogy idegesítően pörögsz. Bár akkor már egészen biztosan mondta volna valaki. Nincs tájszólásod, nem vagy beszédhibás?:'D Csak hogy ezt is kizárhassuk.

2013. nov. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem mutatok képet, és igaz, hogy semmi okod hinni nekem, mutattam már gyakorin képet emberkéknek, és kivétel nélkül mindenki pozitívan vélekedett rólam. De mint mondtam, itt nem a külsőkkel lesz a gond, mert eleinte tetszem a pasiknak. Miután megismernek, akkor derül fény valamire, ami miatt nem kellek legtöbbjének. Vagy legalábbis, nem jelzik.
2013. nov. 8. 22:29
 7/23 A kérdező kommentje:

Határon túli vagyok, de tőzsgyökeres pestiek dícsérték már meg, hogy egyáltalán nem hallani a beszédemen bármiféle akcentust, meglepetésként éri általában az embert, ha megmondom, nem Magyarországon születtem és nevelkedtem. Beszédhibás sem vagyok.

És hogy a szappanos válaszra is reagáljak...: naponta kétszer tusolok, hajat is gyakran mosok, használok dezodort és parfümöt is, így illat-ügyileg és ápoltság terén is rendben vagyok (szerintem).

2013. nov. 8. 22:31
 8/23 anonim ***** válasza:
Engem nem tudnál elriasztani semmivel. Ha mi összejönnénk te riadnál el tőlem.
2013. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerünk. Nem tudjuk, hogy milyen ember vagy. Az ilyenekbe a legjobb egy igazi barátnő, aki ismer téged régebbről. Mond meg neki, hogy őszinte legyen veled és a kemény igazságot akarod hallani ez ügyben, mert meg akarsz változni, de egyedül nem veszed észre azt, hogy mi lehet mindennek az oka. Az ember nem szívesen mond rosszat a szeretteiről, de ha tudjuk, hogy ezzel segítünk a másiknak, külső szemlélőként csak egy barát tudja megmutatni a rossz tulajdonságainkat és talán még segíteni is tud megváltozni.


Persze ez csak egy ötlet. Ha nem tetszik, ne fogadd meg. Aki nem ért ezzel egyet, írja meg a saját tanácsát. Legjobbakat!

2013. nov. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Cseréld le a szúnyogirtó sprayt.
2013. nov. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!