Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kollégától érdekes sms?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollégától érdekes sms? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Egyik munkatársammal egy településen élünk, de a szomszéd városban van a munkahelyünk- én buszozom, ő kocsival jár. Heti kb egyszer, ha mindketten este végzünk, hazahoz, de semmi több.

Hétfőn a szokásosnál valamivel korábban kell beérnem.Ha busszal megyek, tutira késve érnék be a melóhelyre,így írtam ma neki egy sms-t,hogy megkérdezzem, nem volna-e lehetséges hogy együtt menjünk hétfőn, és bocs a kérésért,tudom pofátlanság meg szégyellek is ilyet kérni.Azonnal jött a válasz, idézem ( remélem, nem olvassa a gyk-t :-)): jó reggelt, persze, ez egyáltalán nem probléma, és főleg ne érezd magad rosszul emiatt. Oda megyek érted,ahová szeretnéd.Legyen szép napod.

Egy sima igen-t vagy nem-et vártam, szóval valami furcsát érzek ebben az sms-ben. Szerintetek is van benne valami félreérthető? Vagy csak én látok bele a nagy gyanakvásban valamit?


N


2013. nov. 8. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egy kedves úriember :)
2013. nov. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is valami ilyesmit írtam volna. Nem egy bunkó fajta a kollegád.
2013. nov. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyelőre belelátod, csak megnyugtatott :) Később úgyis kiderül, ha többet érezne! Te szeretnél Tőle valamit?
2013. nov. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs ebben félreérthető.
2013. nov. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmit írnék, akkor is, ha nem akarnék semmit a nőtől..
2013. nov. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért írta, hogy ne érezd magad kellemetlenül, amiért szívességet kértél tőle.
2013. nov. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ma már az érdekes ha az ember nem bunkó? Jó tudni.
2013. nov. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is félreértetted, csak egyszerűen kedves. Én is ilyet írtam volna a helyében, hogy ne érezd magad kellemetlenül. Neked tetszik ő vagy miért akarsz többet belelátni?:P
2013. nov. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ó, szegény:S Csak szeretnéd sajnos, ebben nincs semmi félreérthető vagy érdekes. Szerintem. De attól még hátha bejössz neki.
2013. nov. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ebben semmi félreérthető.

Gondolom te sem csak néhány szavas sms-t írtál, pl,hogy "holnap beviszel?" Mert erre lenne igen vagy nem a válasz.

Gondolom pár sort írtál te is, és látszott az smsből, hogy egy kicsit kínos helyzet neked ez, ezért természetesen írja, hogy ne érezd magad rosszul stb...

20l

ja és bátor vagy, ohgy így kiírod, sosem tudhatod ki jár gyk-ra, és ki nem!

2013. nov. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!