Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha a srác egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha a srác egyszerre több lánynak csapja a szelet?

Figyelt kérdés
Nekem szeptember vége óta, a másik lánynak pedig nyár óta (nem ismerjük egymást, csak tudok róla). Anyu szerint ez normális folyamat, felméri a terepet, azt, hogy kivel passszol jobban, kivel érzi magát jobban, nekem viszont nem annyira tetszik. Szerintetek?
2013. nov. 9. 01:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én sztem se volt vicces. Teljes mértékben igazat adok neked kérdező.
2013. nov. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 megmondo007 ***** válasza:
nekem a legtöbb az öt volt, egy idöszakban...de ha az ember nem jól csinálja akár üreskézzel is kijöhet belőle ,és anyit tan'ácsolok ha menni akar majd: ha szereted engedd el ha visszajön nem kellett senkinek
2013. nov. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Normális. Eleinte. De ha komolyabbra fordul a dolog, akkor már az a normális, ha csak neked csapja :)
2013. nov. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Annyira nem normális,ha a másik csaj szemszögéből nézzük.Ott már nyár óta csapja a szelet,aztán most jöttél te.Engem ez ebben a felállásban nem igazán dobna fel.
2013. nov. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ádám?
2013. nov. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Igen, a másik csajnak még gázabb lehet (bár ő nem tud rólam, én is csak onnan tudok róla, hogy sokkal több a közös barátom a sráccal, mint neki). Nem komoly egyikőnkkel sem, nem csókolózott még egyikünkkel sem, inkább érintések, simogatások, szemezés, flört volt mindkét esetben.
2013. nov. 9. 17:33
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem Ádám... :D
2013. nov. 9. 17:33
 18/20 anonim ***** válasza:
"15" vagyok. Akkor több ilyen eset is van, nyugi... :D
2013. nov. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Te is egy "áldozat" vagy...? :D
2013. nov. 9. 18:29
 20/20 anonim ***** válasza:
Áldozat? :) Nem mondanám annak magam... Figyelek, ennyi.. Kíváncsi vagyok. :D
2013. nov. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!