Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tanuljak meg mélytorkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tanuljak meg mélytorkozni?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem megy. Túl kicsi a szám vagy nem tudom.

2013. nov. 9. 09:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gyakorolj rajtam. Megfizetem ahogyan csak akarod.
2013. nov. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Mondanam, hogy rajtam gyakorolhatsz, de nem vagyok mazochista. :-) Akaszd ki az allkapcsodat, mint az anakonda.
2013. nov. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
#1 majd én gyakorlok rajtad :P na hogy is volt azzal a megfizetéssel? :D
2013. nov. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3-as, nők gyakorolhatnak rajtam, férfiak nem.
2013. nov. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Hogy lehet ilyen kérdést kiírni??!!
2013. nov. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#1 nő vagyok o.O" 18/l...
2013. nov. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor gyakorolhatsz.
2013. nov. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
5# Úgy hogy rákattintasz a bal felső sarokban lévő Új kérdés gombra, beállítod a Szerelem,szex kategóriát és az alkategóriát és beirod a rublikába a kérdést :)
2013. nov. 9. 09:36
 9/13 anonim ***** válasza:
6-os, most akkor nő vagy vagy 18/L? :D
2013. nov. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha van barátod, akkor nyugodtan beszéld meg ezt vele!

Remélhetőleg elég intelligens ahhoz, hogy felfogja, ez neki is jó lesz így nem fog sürgetni és hagyja, hogy a saját iramodban próbálkozzál!


Ha nincs pasi, akkor még véletlenül se szerezz be, csak ezért egyet, hanem inkább vegyél egy (kisebb méretű) műcuccot és azon próbálkozz óvatosan és csak addig amíg nem fáj...


Pasiként ebben nincs tapasztalatom, de biztos találsz leírást a neten a technikák elsajátítására.


Sok sikert hozzá! Már csak azért is mert ki tudja? Lehet egyszer még összefutunk! ;)

(bocs, nem hagyhattam ki) :D

2013. nov. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!