Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan srác, aki a Don...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan srác, aki a Don Juan Akadémiára jár? Volna pár kérdésem hozzá:D

Figyelt kérdés
Ne nevessetek a kérdés láttán, mert ez az iskola tényleg létezik:D
2013. nov. 9. 12:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Wtf? xDD
2013. nov. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
egy nő szívéhez a pénztárcàdon át vezet az út, egy csipetnyi humorral, jó egyéniséggel és király szexxel :-D
2013. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne...

2-es.. szerintem igazad van! :D

2013. nov. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
1 Tényleg komoly a dolog, bár amikor olvastam a Nők Lapjában a riportot a metrón, majdnem felvihogtam. Komoly önuralom kellett hozzá, hogy ne tegyem, bár a mosolyomat nem tudtam elrejteni:D
2013. nov. 9. 12:53
 5/17 anonim ***** válasza:
Belegondoltam, hogy mi van ha egy női munkaadó megkérdezi, hogy "diplomája van?", te meg átnyújtod a Don Juan papirodat :DDDDDDDDD Vajon melyik munkakört ajánlaná? :DDD
2013. nov. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
És hol van ez az "akadémia"?
2013. nov. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6 Gondolom valahol a belvárosban.


pua.hu oldalon állítólag lehet utánaérdeklődni

2013. nov. 9. 13:03
 8/17 A kérdező kommentje:
Engem kimondottan az érdekelne, hogy a nőkről mit tanítanak ezeknek a srácoknak:D Mit mondanak a női lélek rejtelmeiről?:D
2013. nov. 9. 13:05
 9/17 A kérdező kommentje:
Azért nem válaszoltok most, mert mindenki azt az oldalt lesi?:DD Valaki válaszoljon már, aki oda jár, légyszí:D
2013. nov. 9. 13:13
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy kérdésem van, hogy az ilyenek miért nem nekem jutnak eszembe? Olyan jól élhetnék full gazdagon :DDD
2013. nov. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!