Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan viszonyultok ahhoz, ha egy pasinak tetkója van? (kort is légyszi)

Figyelt kérdés

2013. nov. 9. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos szintig még szexi,de amikor tele van varrva a teste az undorító. 14
2013. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Imadom. :))
2013. nov. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
imádják, aki azt mondja h nem azis imádja :) csak tudat alatt... ezzel nincs baj :) amint kigyúrtam magam rendesen meg lesz pénzem rá énis varratok valamit
2013. nov. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
huu én imádom a tetkós pasikat: D szerintem nagyon szexi tudd lenni :D de azért vannak olyan pasik akiknek nagyon nem áll jól..és taszító 19
2013. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nálam elvárás, mert én meg egy televarrt nő vagyok
2013. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi és hol. Mert az is árulkodó tud lenni.
2013. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hmm..hát szexi, beindít :) DE nem az agyon tetováltra gondoltam. :) 20/L
2013. nov. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha csak 1-2 van az nagyon tetszik, ha több, az meg nagyon taszít. de természetesen attól is függ mi van rá tetoválva :)
2013. nov. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, mondhatni taszít, de most megtetszett egy srác, akinek van tetkója, és nem zavar. Ha tetkóval ismerem meg, és fogadom el, nem baj, de ha együtt vagyunk, és varratna egyet nem örülnék.

L17

2013. nov. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem tetszik.

De nem olyan fontos kérdés. A páromnak mindkét karja ki van varrva, és mégis beleszerettem. Eleinte fura volt, aztán megszoktam. Még többet is akar csináltatni. Igazából az ő teste, csinálja ha akarja. Miután nem egy testbe, hanem egy teljes emberbe szerettem bele, nem sokat számít.

25N

2013. nov. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!