Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz hogy ha egy pasinak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy ha egy pasinak van barátnője akkor jobban vonzódnak hozzá a csajok mint mikor nincs?

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Igaz.
2013. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ezt akartam kérdezni pont

nekem azt mondta egy csaj hogy igen

2013. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt sajnos igaz.Ilyenkor a pasi sugárzik a boldogságtól,magabiztosabb stb.. és ezt sok csaj észreveszi.És rányomul.
2013. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz, és ku..a idegesítő.
2013. nov. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor lehet én egy ritka kivétel vagyok, de egy pasiról ha kiderül, h van barátnője már nem is érdekel tovább...hiába na nem vagyok egy harcos típus :))
2013. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem ezt tapasztaltam a 2,5 évem alatt. Bár lehet, hogy nem vibráltam annyira az örömtől, mint amennyire az elvárható lett volna egy párkapcsolatban élő fiatalembertől...


Senki nem próbálkozott nálam, nem is vettem észre, hogy jeleket küldenének felém...

2013. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

pont azt akartam írni amit az utolsó, gondolom néhány férfinál/srácnál/pasinál az hogy barátnője lett, kivált belőle valami olyat amitől vonzóbb lesz esetleg a lányok számára


másnál pedig nem. Ez elsősorban szerintem személyiségedtől függ, hogy az mennyire változik attól hogy van egy barátnőd. Lehet valaki nem igazán beszél úgy róla meg nem is nagyon tud mit mondani, igazából nem is tudják hogy van barátnője, ő meg ugyanolyan depis marad például mert pl a barátnője is az.. stb..


élő tapasztalattal igazán nem tudok beszámolni, semmi ilyet nem tapasztaltam...

2013. nov. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
igaz.
2013. nov. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!