Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért nem lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem lehet egy nagyon ronda férfit emberként kezelni?

Figyelt kérdés
Miért csak az undort, a gúnyolódást, az elutasításokat kapjuk, úgy, mintha nekünk nem is lenne szívünk, és nem éreznénk semmit.

2013. nov. 9. 16:32
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
Gyere a seregbe!Ott a jóképű se ember.Ugyan olyan mint a többi.Csicskás.
2013. nov. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
Ha látják, hogy csorgatod rájuk a nyálad, az nem sokat segít a helyzeteden.
2013. nov. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az én helyzetemen nem sok dolog segítene, mert annyira ocsmány vagyok, hogy még csak szóba sem állnak velem a lányok.
2013. nov. 9. 16:35
 4/51 anonim ***** válasza:
Ha ez látszik rajtad, de közben viszont úgy viselkedsz, mint egy kiskutya, ami meg akarja dugni a gazdija lábát, akkor lenéznek. És gyakran szokott így lenni önmagukat rondának tartó férfiakkal, úgy vettem észre. Próbálj esetleg inkább a "cool guy" stílusban operálni. Ne ugorj minden szavukra, ne legyél velük kedves meg segítőkész meg ilyenek. Van akinek pont ez jön be. Vesztenivalód a helyzeted alapján nem igazán lehet.
2013. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
4: Az a baj, hogy az én helyzetemben semmi sem jön be, mivel annyira ocsmány vagyok. Minden lánynak kiül az arcára az undor, amikor meglátnak.
2013. nov. 9. 16:44
 6/51 anonim ***** válasza:

"Minden lánynak kiül az arcára az undor, amikor meglátnak."

Ezzel nem is lenne baj. A baj ott van, hogy a személyiséged sem tudod előhúzni a varázstarsolyból.

2013. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
6: De igen, itt kezdődik a baj, hogy annyira undorítóan ocsmány vagyok, hogy esélyem sincs megmutatni a személyiségem.
2013. nov. 9. 16:49
 8/51 anonim ***** válasza:
Alfonzina is undorral fordul el a csúnya fiúktól, és esélyt se ad nekik a belső kimutatására, fogadni mernék...
2013. nov. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:

Tudod a személyiség dolog olyan, hogy azt észreveszi az ember. Az nem választás kérdése. Megmutatod vagy nem. Az, hogy létezel, hogy van valamiről véleményed, hogy cselekszel, abban te mind mind benne vagy.


Ha valaki elsőre nem is egy csoda, de jó a személyisége, akkor a megítélése is változik.

Ott valami nagy gubanc van, ha az emberek egyáltalán nem akarnak ismerni/megismerni.

2013. nov. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
9: Igen, ott a gubanc, hogy förtelmesen ronda vagyok, annyira, hogy mindenkiből undort vált ki a megjelenésem.
2013. nov. 9. 17:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!