Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet helyesen kezelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet helyesen kezelni ha a főnök átlépi a munkahelyi határokat?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk mindketten a munkahelyen, nem a közvetlen főnökön, de a cég 2. embere,40 éves,házas,2 gyermekes, míg én huszonéves pályakezdő.

1-1 rendezvényen észrevettem,hogy csak velem hajlandó táncolni és órákig beszélünk,de egy hónapja kiéleződött minden, állandóan hívogat,sms-t írogat esténként,munkába burkolva,és puhatolózik egyéb témákban, a munkahelyen pedig nagyon láthatóan tol előre.

Nem akarok mindezért hálás lenni,sokat dolgozok egyébként is,nem akarok tőle semmit,de kezd zavaró lenni,és félek,hogy mi lesz a következő lépése.

Sejtem mit akar,naiv nem vagyok.

Hogyan lehet az arany középúton maradni,hogy nem akarok közelebb kerülni hozzá,de munkanélküli sem akarok lenni a haragja miatt.


2013. júl. 26. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ofőm 12-ikben pont ezt csinálta Velem.
2013. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem szabad beleugrani egy ilyen kapcsolatba....Várj, míg egyértelműen utal rá, hogy mit szeretne tőled, aztán közöld vele finoman az álláspontodat- szerintem.
2013. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet az arany középúton maradni, rád fog komolyabban mozdulni, ez 100%
2013. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi arany középút, vagy most, a legelején tisztázod vele, hogy nem vagy hajlandó semmire, vagy aláfekszel. Olyan nincs, hogy kicsit lefekszel vele az állásodért..
2013. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akármit is csinálsz, nem jöhetsz jól ki a helyzetből.


1. Megmondod neki, hogy nem, és ne is próbálkozzon. Rövid úton talál olyat a helyedre, aki hajlandó rá.

2. Nem tisztázod vele rögtön az elején, csak elviseled, hogy tol előre, a végén viszonzást fog várni, ha nem kapja meg, akkor újfent talál valaki mást.

3. Ha belemész, balhé lesz.


Szóval ezt csak úgy lehet, hogy amennyire lehet tartod a távolságot, és közben fél szemmel keresel másik állást.

2013. júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó válaszokat kaptál, megfontolnám.
2013. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!