Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok egy adonisz, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok egy adonisz, de szertnék magamról "bugyi nedvesítő" képet lőni, Kb:hogy csináljam?

Figyelt kérdés
holl egyen a gép,milyen beállitások,stb...

2013. nov. 9. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Te is szoktad etetni a géped?Az egyik haverom is...-.-
2013. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
A budai villád előtt álljon a 7-es BMW-d és a mellett állj te.
2013. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
látsszon ám a köteg húszezres is! :D
2013. nov. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

Rosszul fogalmaztál..

"Nem vagyok egy Alekosz" Így végleg semmi esélyed képet lőnöd.


[link]

2013. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

Te:Legyen rózsaszín felállított galléros pólód, vagy lehet v betűbe kivágott is, mindenképpen jb haja, üllepes gatyád, köves függőd, supra cipőd, snapback-ed v fullcap-ed, meg persze sok pénzed.

Hely:Állj egy családi villa előtt, és legyen egy bmw-d.De nyugi, a ferrari vagy a porsche is megteszi.;)

2013. nov. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
valami normális választ,légyszi.
2013. nov. 9. 19:17
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha nincs jó tested, akkor talán nem kéne ebben a műfajban próbálkoznod... Lőj magadról inkább egy normális portrét, aztán ha a csaj szeretni fog, akkor be fog rád izgulni bárhogyan élőben. De pocakkal, és 26-os karral ne akarj Calvin Klein modelleset játszani.
2013. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az #5 nem volt elég normális válasz?Ezt szeretik a nők...
2013. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Irreális dolgot szeretnél.

Ha én most bemennék egy műterembe, rászánnék 2-3 órát, használnám a saját gépem, a műtermes srác besegítene a fényeknél (hogy ne kelljen rohangálnom), távkioldóval lövöldöznék, akkor valószínűleg összejönne egy ilyen kép magamról. A leírásból sejthető, hogy nem először járnék műteremben, meg mondjuk nekem nincsen különösebb problémám magammal.

Térjünk vissza hozzád.

Ha tényleg nem vagy egy adonisz, akkor kismillió dologra kell figyelni a fotónál, ami nem pár jó tipp, hanem a beállítás, fények, mozdulatok, a rákészítésed, leírhatatlanul hosszú lista.

A bugyi nedvesítést felejts el, de ha normális képet akarsz, akkor NE magadról készítsd, hanem szabadtéri fényeknél vagy ablak közelében (belül) próbálkozz valakinek a segítségével, sokféle pózzal, arckifejezéssel, valamelyik akár jó is lehet. Ha nem jön össze, keress egy fotóst vagy írj egy privátot.

2013. nov. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Lehet erre a kérdésre normális válszt adni? Ne képet lőjj magadról, hanem magadat lődd le, de ne fényképzőgéppel, aztán megoldódnak az ilyen kretén gondjaid!
2013. nov. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!