Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, nektek milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nektek milyen a tokeletes fiu, akivel szivesen randiznatok, szorakoznatok?

Figyelt kérdés

Ilyen kulso tulajdonsagokra gondolok, kepet is kuldhettek :)

15L



2013. nov. 9. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A Pista nagyon bejön nekik:

[link]

2013. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hogy te mekkora kiraly vagy xD
2013. nov. 9. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát aki hasonló, mint én. Ne legyen halk! Én sem vagyok az sőt, és lehet h nem bírná. Legyen olyan dilis, mint én, ne sértődjön be minden beszólásomon mert imádok oltogatni :P

Ő is oltogathat. Legyen vagány, de azért ne legyen síkhülye. De nem várom el, hogy kitűnő tanuló legyen. Legyen divatos, vicces. Ezek a legfontosabbak, meg azért a haja rövid legyen, nem szeretem ha valakinek hosszabb haja van! És azért nem árt , ha külsőre az ideálom! Kb. ennyi ami fontos.

2013. nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de JB yolo páwákra gondolsz.

Mindenki ilyet szeretne, csak akik nem tehetik meg h ilyen legyen, azok beérik a 'normálisakkal'.

Persze akik válogathatnak (lányok) azoknál itt kezdődik a fiú. Ez így van, minden lány ismerősöm, a visszahúzódóbbak és a 'dumásabbak' is ezt mondják.


Sajnos ez a korosztályhoz tartozik, ez van ezt kell szeretni. 15/f

2013. nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően a külsőségekből ami nagyon fontos nekem az, hogy legyen ápolt, igényes, normálisan öltözködjön. Ezenkívül fontos, hogy legyen nálam magasabb és inkább a sportos alkatot szeretem, mint a mackósat. A sportos egyébiránt nem a kigyúrt izomállatot jelenti, az taszító számomra.

Igazából a szemszín, hajszín mindegy igazából, de mind a két barátom kék szemű volt, ez talán jelent valamit. :)


Egyébként pedig legyen figyelmes udvarias, jó beszélgetőpartner. Nagyon fontos, hogy legyen vicces, kicsit szórakozott, mert én is az vagyok, és egy nagyon komoly emberrel nem tudnék hosszú távon szót érteni. Imádom ugratni a másikat, viccesen beszólogatni, poénkodni, nevetni, nekem ezek hozzátartoznak a mindennapokhoz. :)

2013. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hmm.A tökéletes pasi ideálom:Magas (kb.178 cm-nél alacsonyabb szóba se jöhet),barna hajú,sportos,van izma (pl.izmos kar=bicepsz,kockahas),jóképű,kicsit udvarias,törődne velem,legyen megértő,szeressen,ne csak a szexért keljek neki,legyen hűséges-férfias-és bátor.NE legyen egy rohadt kőbunkó,és bu*is.Hirtelen ennyi jutott az eszembe.De hol találok én ilyet?Mostanában az utcán is sok félresikerültet,meg szerencsétlent látok,nem ilyen tökéleteseket.De remélem a szerencse és a sors hamar utolér.Pussz.. xx
2013. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,bocs még elfelejtettem párat:Normális stílusa legyen,ha kel akkor tudjon szórakozni,legyen közös témánk,megértő legyen és határozott,tipikus férfiasság se hiányozhat,lehessen vele normálisan társalogni,és védjen meg ha esetleg verekedés vagy egyéb dolog van:-) xx..
2013. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!